Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajtöredezettségre valami...

Hajtöredezettségre valami sampon vagy balzsam?

Figyelt kérdés

Olvasgattam itt pár ilyen hajtöredezettséges kérdést és közben ránéztem közelröl a hajvégeimre... Eddig fel se tünt de megvannak töredezve :S

Szoktam vasalni a hajam, már egy ideje csak olyan heti 1-2szer, de van mikor egész héten nem, szóval nem sokszor.

Régebben naponta vasaltam...

Tudnátok ajánlani valami sampont vagy balzsamot vagy ilyesmit ami használ töredezett hajra?

Nem kúrák meg hónapokig tartó kezelések érdekelnek, hanem olyan amit itthon is használhatok.


2010. dec. 12. 13:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Az eltöredezett hajon már semmi nem segít egyedül az olló. Abból soha semmilyen körülmények között nem tudsz szép egészséges hajszálat varázsolna, csak akkor ha az eltöredezett részét levágod.
2010. dec. 12. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

Hát a végét levágnám picit, de nem is vagyok benne biztos, hogy nagyon vagy egyáltalán töredezett-e, nem értek ehhez.

De mondtam, hogy valami termék érdekel és nem az ilyen megoldások...

2010. dec. 12. 13:23
 3/11 anonim ***** válasza:
nkem is töredezett a hajam meg szerintem száraz isegy kicsit mert ugye göndör:S ezért én is vasalom, már sok mindent kipróbáltam, most egy panthene terméket vettem ma fogom kipróbálni:) amugy szerintem a gliss kur jó eddig ezt használtam:)
2010. dec. 12. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:

Nekem is göndör sajnos... ezért is vasalom ha megyek valahova.

Majd veszek valami sampont amit találok, ha már nem jöttek konkrét terméknevek a válaszokban :/

2010. dec. 12. 13:51
 5/11 anonim ***** válasza:
lehet fényesebbnek fog látszani és puhábbnak fog hatni a sampontól de attól még el lehet töredezve amin tényleg csak az olló segít
2010. dec. 12. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

A Garnier Natural avokádós sampon nem szárít annyira, mint a többi. Ha nem zsírosodik a hajad, akkor próbáld ki. A balzsamot még nem próbáltam, de biztos az is jó. (Ki fogom próbálni. :))

Amúgy a legjobb az olaj. Szinte bármelyik jó, mandula, kókusz, jojoba, ricinus, olíva,... A lényeg, hogy olaj.

2010. dec. 12. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

én használok egy nagyon jó hajpakolást 890Ft- és 1000ml van benne

"törékeny és száraz hajra ajánlott"

neve: serical placenta

én egy gyógynövény boltban vettem


ja és nekem a hajam rettenetesen töredezik alapból is de ráadásúl vasalom is. és jó hatása van

mellette nagyon puha lesz tőle a hajad és fényes is

2010. dec. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
ja és (előző vagyok) szőke, vékony szálú és nagyon göndör hajam van
2010. dec. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszi, de pakolásokat nem próbálok ki, fogalmam sincs róla hogyan kell feltenni, stb...
2010. dec. 12. 17:23
 10/11 anonim ***** válasza:
Szerintem itt lenne az ideje kipróbálnod a pakolásokat. A hátoldalára le van írva minden, hogyan is kell használni. A pakolások igazán rendbe tennék a hajad! De ha csak sampon-balzsamra hagyatkozol, akkor használd a 19 vitaminos gliss kur családot.
2010. dec. 16. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!