Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Beváltak a Balea hajápolók?

Beváltak a Balea hajápolók?

Figyelt kérdés

úgyértem: sampon,balzsam,hajpakolás meg az ilyen hajra való dolgok.:)


érdemes megvenni?melyik vált be? és pl.amelyik barna avagy a szőke hajra való annak milyen hatása?


bocsánat a sok kérdésért.:)


köszi a válaszokat.:D


2010. dec. 12. 21:33
 1/4 anonim ***** válasza:
Nos!Szerintem nagyon jók,ennyi pénzért meg föleg.Én akkor vettem egyszer amikor kelett sampon de nem duskáltam a pénzben és attol független h ha van rá mégsem szoktam drágábbat venni mert bevált.(csak nagyon ritkán)Van egy ismerösöm aki meg állandoan anyagi nehézségben van és neki ajánlottam és azóta csak ezt veszi,azért fele annyiba kerül mint egy máskás,de mégis van belöle ami van olyan jó.
2010. dec. 12. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sampont és hajpakolást használtam a hajcuccok közül és azok nagyon jók voltak. Volt barna hajra való sampon is tőlük, semmi extra, de tud annyit, mint a drágábbak.
2010. dec. 13. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jók. Én használom a szőke hajra való hajfénykúrát, a Repair családból a balzsamot és a hajvégápoló olajat. Ezentúl is csak ilyet fogok venni.
2010. dec. 13. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A kókuszos samponját használtam először, az hihetetlen jó. A barackos szintén. Szerintem a kókusztejes hajpakolás is jó lehet. Próbáltam a fekete ribizlis hajvégápolóját, ennél viszont jobb az Avonos hajvégápoló. A göndör hajra való spray-t próbáltam nemrég. Attól csimbókos lett a hajam.
2010. dec. 13. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!