Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Linkelnétek barna hajfestékeke...

Linkelnétek barna hajfestékeket, amik beváltak neketek? (amiről nem is lehetne megállapítani hogy festett mert olyan természetesnek hat)

Figyelt kérdés
2011. máj. 1. 22:39
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Én nem festem barnára a hajam, de ha te igen, ne akard beállítani ugy mintha természetes lenne
2011. máj. 1. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Igazából az hat természetesnek, amelyik a természetes hajszínednél maximum 2 árnyalattal sötétebb vagy világosabb, vagy ugyanolyan szímélység, csak esetleg kicsit más színirány (kicsit vörösesebb, vagy kicsit hamvasabb). Tehát nem a hajfesték márkájától függ, és nem árnyalattól, hanem attól, hogy a te bőrszínedhez, szemszínedhez hogyan viszonyul az a szín, amit választasz.

Nekem pl eredetileg vöröses vlágosbarna hajam van, volt már narancsos vörös, vöröses szőke, barna, mahagóni, és hamvas világosbarna, és mindegyik természetesen állt, de azért, mert valamennyire mindegyik közel állt az eredetileg, vagy abban, hogy vöröses, vagy abban, hogy kb ugyanolyan színmélység (tehát kb ugyanolyan sötét).

De pl tudom, hogy akármennyire is világos a bőröm és szép a hamvasszőke, nekem soha nem lehet olyan hajam, ugyanígy vagyok a lilás, vagy a sötétbarna árnyalatokkal, mert azok nagyon távol állnak az eredetitől, ezért természetesen mutatnának rajtam. (egyszer volt sötétbarna hajam, hát mindenki azt kérdezte, hogy fáradt vagyok-e vagy beteg, meg mi ez a gótos stílus, pedig csak véletlenül kicsit sötétebbre fogta be a festék).

2011. máj. 2. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
*természetellenesen mutatnának rajtam (természetesen helyett) :)
2011. máj. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
első félreéltessz :D nem akarom azt kamuzni mások előtt hogy eredeti barna! Csak az a bajom a barna destékekkel hogy még a legvilágosabb elvileg szőkésbarna festék is nagyon csúnya sötét feketés barna színt mutat a hajamon. Már hónapok óta a "természetes barna" árnyalatot keresem de még mindig nem jártam sikerrel.. /: egyébként az eredeti hajszínem szőkésbarna
2011. máj. 2. 11:19
 5/6 anonim ***** válasza:

Én vagyok aki a hosszú választ írta.

Szerintem a sötétszőke (7-essel kezdődő számú) vagy a középszőke (8-as) árnyalatokkal próbálkozz akkor. A szőkésbarna haj az fodrásznyelven sötétszőke..

2011. máj. 2. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen a válaszaid ! :) akkor szerinted ezzel bepróbálkozzak? [link]
2011. máj. 2. 18:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!