Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok! Miért vasaljátok...

Lányok! Miért vasaljátok ilyen gyakran a hajatokat? Nem zavar titeket, hogy töredezett, fénytelen lesz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 23:34
 1/9 anonim ***** válasza:
72%
Mert muszáj, anélkül olyan mint egy szénaboglya. Nem, nem zavar, mert nem lesz fénytelen, sem töredezett, ha a megfelelő ápolószert használod hozzá.
2010. dec. 13. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én már jó ideje nem vasalom. Hiába vettem hiper- szuper plusz márványlapos hővédős hajvasalót, hiába kentem rá akármilyen kencét(próbáltam olcsóbbakat és méregdrágákat is) rettentően töredezett, ráadásul néha egyenes sem maradt. Szóval megtanultam elfogadni a rakoncátlan tincseimet, úgy fogtam fel, h ez az én egyediségemhez tartozik.
2010. dec. 13. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Én sem vasalom. Szerintem természetesen sokkal szebb a hajam és nekem is jobban tetszik.


18/L

2010. dec. 13. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
31%
Mert szeretnek a tömeghez tartozni és nem képesek elfogadni magukat. Nekem is van, hogy rámjön, és akkor kivasalom, utána fél évig eszembe se jut. :D Amúgy tényleg nem értem, már nem is divat, és tényleg olyan csúnya a legtöbbnek a haja, hogy az botrány. De azt hiszi, hogy szép, mert nem kunkorodik semerre. Szerintem bohókásabb, és olyankor úgy a fejre sem lapul, mint némelyiknek. :D De ha nekik jó, nekem is, leglaább egyedinek tarthatom magam xD
2010. dec. 13. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

énsem vasalom a hajam, de baromira leszarom azt aki vasalja. ha neki úgy tetszik, tegye. nemértem mér akkora botrány ez. divat-nemdivat....nemkell mindig arra gondolni h vki divatból tesz vmit. lehet neki az áll jól, úgy a szebb, és ezért vasalja, nem divatból.

én pl mindennap dúsítom hajszárítóval a hajam, mert nekem meg az áll jól.

2010. dec. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én utálom a göndör/hullámos hajam(másokon meg iszonyúan tetszik), nem áll jól. Naponta vasalom, reggel indulás előtt. Hétvégén csak akkor, ha megyek valahová. Szőkítve is van(szintén mert gyűlölöm a barna hajat), és nem lesz fénytelen, nem is hullik, nem is törik. Lehet, túl jó hajam van. Pedig fehér. :|

18L

2010. dec. 13. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Azért,mert zavar,hogy egyébként kb minden egyes hajszálam vége más irányba áll. Egyébként a töredezettségre ott az olló,a fénytelenségre pedig a pakolások... és probléma megoldva :)
2010. dec. 13. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én vasalom, de nem túl gyakran, hanem mikor rámjön. Régebben vasaltam minden héten 1x [azért csak 1x, mert kitartott egész héten, vagyis nem volt szögegyenes, de az nem érdekel[t], meg mert nem akarom[nem akartam] szétb.szni a hajamat :D]

Aztán nem vasaltam majdnem félévig egyetlen egyszer sem. De kb 1hónapja újból rákaptam, de mostanában olyan havi 2x-3x max, és azért mert nem szeretem a göndört. Amíg nagyon hosszú hajam volt, addig lehúzta a súlya, és szép egyenes volt, aztán levágattam, és puff...xD

Azóta megnőtt már jobb a helyzet, de még mindig muszáj :S

Meg azért is vasalom, mert kb 3x annyi hajam van, mint egy normális embernek, és nagyon durván néz ki, ha ki van engedve, kivasalva meg még valamennyire normális.

De majd olyan 2hét múlva [ha sikerül magam rávennem :D] tervezem ritkíttatni meg megtépetni a hajam, de akkor meg majd azért vasalom a hajam, hogy jobban nézzen ki :)


És nem zavar, mert alig van eltörve a hajam, és egyáltalán nem fénytelen.

2010. dec. 18. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, ja és attól még, hogy vasalom a hajam, míg átlagosan a haj évente 12 cm-t nő, az én hajam évente kb 24 cm-t, azaz dupla annyit nő!
2010. dec. 18. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!