Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festet, száraz, töredezett...

Festet, száraz, töredezett haj. Mit tudok vele kezdeni?

Figyelt kérdés
Két éve festem a hajamat szőkére. Eddig csak töredezett, de mostanság kezdet csak száraz is lenni. Mivel tudnám kicsit helyre állítani a hajam minőségét?
2011. okt. 16. 15:56
 1/7 anonim ***** válasza:
Minden hajmosàs elõtt(vagy hetente) tegyél rà pakolàst.
2011. okt. 16. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vannak igénybe vett hajra való samponok,balzsamok.
2011. okt. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
Olívaolaj, méz, sör.. én ezeket hallottam hogy jók:)
2011. okt. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm. : ) egyébként olívaolajas pakolást 2 hetente alkalmazok.
2011. okt. 16. 17:56
 5/7 anonim ***** válasza:
Fekete Gliss Kur termékek. Extrém sérülésekre vannak. Az én hajam is ilyen volt. Picit vártunk belőle, aztán neki estem ezzel. Azóta semmi töredezés, nagyon szép, fényes és végre puha, nem az a seprűs, száraz bozont, ami előtte volt :)
2011. okt. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
*vágtunk...hopsz :D
2011. okt. 17. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
A gliss kur cuccok tényleg nagyon jók. Én imádom őket. :-) nekem alapból természetes szőke hajam van, de nagyon szálkás, töredezett volt a vége régebben. A fodrászom ajánlotta a gliss kurt, és totálisan bevált. Nagyon szép lesz tőle a haj. (igaz kicsi drága. 800-1500 között mozognak a termékek)
2011. okt. 24. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!