Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lehetséges hogy szemöldökszedé...

Lehetséges hogy szemöldökszedésnél olyan erővel húztam ki a csipesszel a szálat, hogy a hagyma is kijött vele?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


A mai szedésnél megfigyeltem hogy három szálnak a végén is hatalmas fekete pontok voltak. Azt hiszem máskor is fordult már elő ilyen, de csak most tűnt fel, nagyon ijesztő volt. Ráadásul az egyikből mintha festék jött volna vagy nem is tudom, feketés foltot hagyott az ujjamon.

A neten megnéztem egy kozmetikás oldalt, ott azt írták hogy pont így néz ki a hagyma, tehát sötét, bogyószerű. Tudom hogy ez alapján egyértelmű a dolog, de nem tudom elhinni.:(

Ami pedig nagyon furcsa volt, azt is írták hogy direkt az a jó ha kijön a hagyma! De ha kijön, akkor ott nem fog többé semmi se nőni, vagy igen?

- Nyugodtan lehet hülyézni meg minden, de nem értek a témához és tényleg nagyon szeretném tudni mi volt ez. És ha a hagyma volt, akkor ott nem is nő már semmi, ugye?


2010. dec. 14. 21:15
 1/5 anonim ***** válasza:
mindig kijön a hagyma,mivel a csipesszel gyökerestől téped ki a szálat
2010. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
és nő ott új. sajnos
2010. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
LoL... a haj is tövestől hullik ki (már amelyik nem törik le, hanem magától elhal) és meglátod, egy hét múlva ott virít gyanaz a szőrszál. Felül ne nagyon szedeges, mert ott tényleg megesik, hogy nem nő vissza, de a szemöldököd alján nem jellemző. Nekem volt,hogy rossz szálat szedtem ki és csak egy év múlva nőtt ki. XD
2010. dec. 15. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hú, köszönöm a válaszokat meg a jótanácsot! :)
2010. dec. 15. 13:14
 5/5 anonim ***** válasza:
Épp ez a lényege a szemöldökszedésnek... Hogy tövestül kiszedjük azt a szálat, ami rossz helyen van...
2010. dec. 15. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!