Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen gyakran jártok fodrászh...

Milyen gyakran jártok fodrászhoz? Milyen hajápolási termékeket használtok?

Figyelt kérdés

Az utcán sok olyan lányt látok,akiknek olyan a hajuk mindig,mintha most jöttek volna fodrásztól...az én hajam dús,hosszú és elég nehezen kezelhető,az apró hajszálak állandóan kiállnak,hiába használok waxot fodrász javaslatára...az ráadásul zsíros hatást is kelt...

amit még mindig használok sampon mellett, a balzsam,hajhab,esetleg hajfényspray...(kétnaponta mosom)

néha vasalom,akkor hajápoló,és ritkán pakolás...

ráadásul egyforma hosszúságú királylány frizurám van,ami elég unalmas már...

valami tipp esetleg milyen hajat vágathatnék?és hol van fiatal jófej fodrász,aki jól tud mondjuk tépett frizurát vágni?a plázafodrászok jók?

budapesti vagyok


2010. dec. 15. 13:04
 1/7 anonim ***** válasza:

én a Savoya Parkban voltam a múltkor a Bio Hair szalonban, ott fiatalok voltak, és elég olcsón jól megcsinálták nekem.amúgy kb 2-3 naponta mosom,és nem szoktam semmit tenni rá, csak sampont és balzsamot használok.


szerintem ha nincs ötleted,kikérheted a fodrász véleményét is a frizurádat illetően, hátha van egy jó tippje, ami megtetszik neked.

2010. dec. 15. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 Saten ‫҉ ***** válasza:
Az edzés miatt naponta mosom ilyen nevenincs samponnal. És olyan 4 havonta járok fodrászhoz
2010. dec. 15. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

akkor járok fodrászhoz amikor tükörbe nézek és aztmondom, hogy úúú...degáz.

2-3 naponta mosom, tupírozni szoktam meg egykis hajlakk.

sztem menj el fodrászhoz akiről azthallottad h jó, és ő majd segít neked frizurát kitalálni. ha olyan a hajad amire gondolok, h sok, és csakúgy ottvan, semmi fazonja, csak mintha rádtették volna, az tré. kéne neked vmi frizura ami kinéz vhogy

2010. dec. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Fodrászhoz nem járok, magamnak vágom a hajam. Nem ritka, 5-6 féle samponom, balzsamom van itthon. Mindig próbálok ki újakat, de ami a kedvencem, az samponból a Dulgon kids, balzsamból a Garnier Fructis Háromszoros táplálás. Olajos pakolást használok hajmosás előtt, utána hajolajat teszek a hajamra. Néha használok leave-in balzsamot, olívaolajosat, vagy kifésülő sprayt, de nem rendszeresen.
2010. dec. 15. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

12 éves korom óta nem megyek fodrászhoz.. egyszer majdnem tarrta levágta a gyönyörű, hosszú hajamat, a hátam közepéig ért. Utána közöltem vele, hogy legyen egyenes a hajam, és belevágott kunkori tincseket, amiket lehetetlen volt normálisan kivasalni. Itt volt vége, levágtam magamnak.

Mit használok:

Schauma hamvasító sampon, vagy Baba gyereksampon (próbáltam már többfélét is)

Nivea hajegyenesítő kence, és Gliss Kur balzsam sérült hajra.

Hajlakkot, waxot is használok. (ezeket nemkötöm márkához)

17L

2010. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

4 havonta járok fodrászhoz a végéből vágatni. Rózsaszín gliss kur samponom van, narancssárga sunsilk száraz hajra való balzsamot és gliss kur hajvégápolót használok.


18/L

2010. dec. 15. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Havonta járok fodrászhoz, a végéből vágni+festetni. 3-4 naponta mosom, kímélő gyereksamponnal. Utána gliss kurl shea kasmír hajpakolást vagy tejproteines hajpakolást teszek rá, utána balzsam. Van amikor hajkúrát pakolás helyett. Szárítás előtt kifésülés könnyítővel (szintén gyerek változat) fújom be.

16/L

2010. dec. 15. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!