Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagy szemeim vannak, sokan...

Nagy szemeim vannak, sokan mondták már. És azt vettem észre, hogy a szemem alatt ráncok vannak egy kicsit.14 éves vagyok a családban senki sem ráncosodott hamar. Ezek talán a nagy szem velejárói?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 17:41
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
ha állanndoan ott vannak akkor lehet hogy ránc de én még nem hallottam hogy 14 évesen ráncos valaki de elő fordulhat. De lehet hogy nem pihented ki magad,sok smink...stb. de nincs ahoz köze hogy nagyok a szemeid
2009. jan. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Nekem is gyerekkorom óta van egy ránc a szemem alatt,de nem vészes!Ne aggódj Te sem!:)Ez nem az öregedés jele:)
2009. jan. 21. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, ha esetleg valóban van ránc, akkor az lehet nagyobb vízvesztés miatt, pl. gyomorrontást követő hasmenés, hányás után, de ez nem maradandó.
2009. febr. 28. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!