Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szem alatti környék táplálása,...

Szem alatti környék táplálása, hogy ne száradjon ki? Mivel kéne, amivel pótolom a vízhiányt a szem alatti részeken?

Figyelt kérdés

Főleg otthoni praktikák érdekelnének.


19 éves vagyok, de észrevettem barázdákat, és valahol úgy olvastam, hogy ezek külső felszíni (vagy mély rétegi) vízhiányra utalnak. (Egyébként ez nem függ össze a napi folyadék bevitelemmel mert napi 3-3,5 L-t iszok meg mindennap. és próbálok egészségesen étkezni stb..)


Köszönöm a válaszokat.


2011. szept. 18. 13:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Én uborkát szoktam lereszelni, de csak annyit, amennyi a szememre kell...ezt felrakom a szemem aljára és kb. 20 percet relaxálok, utána enyhül még a szem alatti karika, sőt a táskák is kevésbé látszódnak =)
2011. szept. 18. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Lehet én rontottam el valamit, de nekem az uborka után viszket a szemem alatt. Nem tudom miért.

Pedig amúgy eleinte jó hatással volt rá:) Ja és én is 20 percre hagytam rajta.

2011. szept. 18. 13:53
 3/3 anonim ***** válasza:
az uborka az hülyeség!xd egyébként krumplit kell reszelni és azt rátenni 15-20 percre, ezt nekem még a kozmetikus mondta és tényleg bejön:)
2011. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!