Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A kezemen vannak átlátszó...

A kezemen vannak átlátszó pici hólyagok szinte alig látható és fürdés után kifakadnak és elkezd hámlani a kezem. Leginkább az ujjam begyén még a köröm allatt is hámlik. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 18:35
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsánat a kézfejemen de inkább az ujj begyeimen.
2009. jan. 21. 18:37
 2/8 anonim ***** válasza:
Így látatlanban nehéz, de ekcémás lehet a bőröd. Patikában, vagy bőrgyógyásznál kapsz rá célkencét, érdemes, mert tovább terjedhet...
2009. jan. 21. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem is pont ilyen.Ekcémának hívják.Nagyon csúnya tud lenni.Menj el bőrgyógyászhor és majd fel ír valamilyen krémet.Azzal kenegesd ha előjön.Egyébként nekem vegyszerektől alakul ki ,egy sima sampontól is lehet.Tényleg menj el bőrgyógyászhoz ő többet tud mondani.
2009. jan. 21. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Igen ez ekcéma
2009. jan. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Tudtommal az ekcémánál kisebesedik a kéz.
2009. jan. 21. 19:49
 6/8 anonim ***** válasza:

Nekem nyáron van mindig tele a kezem kis pici fehéres, átlátszó hólyagokkal.

A melegtől van állítólag, ilyenkor sokat mosok kezet hidegvízzel.

És utána ha kilyukad akkor hámlik. Elég zavaró, mert érdes is, szóval eléggé érezhető.


Ha nem ekcéma, akkor lehet ilyesmi is... nem izzad sokat a kezed, mert ha pl állandóan olyan kesztyűben vagy ami nem szellőzik, akkor is lehet ilyesmi. De ezt csak én gondolom, inkább nézesd meg orvossal ha nagyon csúnya és nem múlik.

2009. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Egyáltalán nem csúnya csak ahol kilyukad a hólyag ott elkezd hámlani.de elmegyek vele orvoshoz.
2009. jan. 22. 13:34
 8/8 anonim válasza:
3 éves korom ota van ekcémám és egyszer se volt sebes
2012. júl. 6. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!