Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Nagyon elrontottam, mivel...

Nagyon elrontottam, mivel hozhatom helyre? FONTOS

Figyelt kérdés

Voltak pattanásaim, nagyon sok!

És én meg..voltam olyan "lökött" kivargattm őket!

Megmaradt a két szemem közt a helye! :S

Voltam 2-szer kozmetikusnál, többször nem mehettem, anyum szerint hülyeség, mert majd elmúlik!

De most szintén kilett kaparva nyomva és nagyon kiszárad a bőröm.

Tudtok valami pakolást, krémet szert ajánlani amely nagyon hatásos ???


SEGÍTSETEK!

15/L

Normális válaszokat légyszives


2010. dec. 18. 18:14
 1/3 anonim ***** válasza:

Figyelj..én is így jártam.:S Én általában az Avokadó, tej és élesztő pakolást hazsnálom. Az jót tesz a bőrnek. 1 avokadót megpucolsz és pépessé kevered.Majd egy kis tej, látni fogod, h mikor elég. És egy kevés élesztő...jól összekevered és nagyon szépp lesz tőle a bőr. :)

Legyen szép napod :)

2010. dec. 18. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha száraz a bőröd, használj valami hidratáló krémet. És ne kapargasd tovább, majd elmúlik, de sajnos sokszor kell neki legalább fél év, inkább 1. Addig sokat nem tehetsz.
2010. dec. 18. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hát..köszi:) mindkettőtöknek :)
2010. dec. 18. 20:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!