Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajfesték márka a legjobb?

Melyik hajfesték márka a legjobb?

Figyelt kérdés
Világosbarna hajamat szeretném befestetni szőkére.Tanácsokat kérnék,hogy milyen márkájú hajfestékek jók minőségileg.Palette,Garnier,Loreal,Syoss...stb.?
2010. dec. 18. 19:11
 1/4 anonim ***** válasza:

én garniert probaltam ki...hátés.....az volt a gond h olyan sargasszőkét valasztottam,ami kepen jo volt,,.....de citromsarga lett a hajam xD )azota szerencsere kikopott)

amugy én sötétszőke voltam festes előtt..... probaj szinte fehre festeket valasztani,talan ugy szerencsesebb leszel:)

üdv.

2010. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
ja amuyg 15L :D
2010. dec. 18. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Palette Deluxe ;)
2010. dec. 18. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem a garnier és a loreal a legjobbak és ezek kb egyforma minőségűek is.

Próbáltam még syoss-t, schwarzkopf-ot, palettét is, de azok meg egyformán sz@rok voltak, soha nem azt az eredményt adták, amit gondoltam volna, míg az előbbiek kb igen.

2010. dec. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!