Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » (LÁNYOKNAK) Sziasztok! Titeket...

(LÁNYOKNAK) Sziasztok! Titeket mennyiben zavar ha egy pasinak szőrös a mellkasa, vagy pedig a lába?

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 09:55
 1/9 anonim ***** válasza:

Engem az zavarna, ha nem az lenne (gyantázott férfi láb brr).Persze ha a háta szőrös az már zavaró.De kinek mi tetszik.

22l

2010. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem zavaró.mondjuk azért ne legyen csubakka, de érted...Undorító ha egy férfi mindenhol csupasz.mondjuk ott lennt azért én elvárom hogy ne legyen szőrös azt nem szeretem.demáshol szerintem kifejezetten szexi
2010. dec. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
jaigen és a hátszőr...na az gusztustalan.
2010. dec. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Engem egyáltalán nem zavar. A hát az más téma, az igne, ha nagyon szőrös :).
2010. dec. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
engem az zavar ha látszik rajta h gyantázza a lábát fuuj
2010. dec. 19. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy férfi lába legyen szőrös. A szőrtelenített mellkast viszont szeretem, de ez sem elvárás. Ami alap az a hónalj szőrtelenítése.
2010. dec. 19. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
A lábán az lenne furcsa ha nem lenne szőr, de mellkas területén és jobban szeretem a szőrtelen pasikat.
2010. dec. 19. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat! :)
2010. dec. 19. 17:18
 9/9 anonim ***** válasza:

Az nem zavar, ellenben az, ha nem az, az nagyon.

De az viszont zavar, ha egy pasi hátán és vállán is erős szőrszálak vannak.

És a hasszőrt még ne is említetted, amit sok pasi gyantáz/borotvl, pedig az a legszexibb....

2010. dec. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!