Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Bajuszgyanta. Ti mit gondoltok...

Bajuszgyanta. Ti mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés
nagyon szőrös nekem,15/L.És méghozzá sötét színű a hajam is szóval eléggé feltűnő.Arra gondoltam hogy csinálok itthon cukorgyantát.Szerintetek attól nem lessz majd erősebb a szőrzet?
2010. dec. 19. 10:10
 1/7 szamóca. ***** válasza:

a gyantától nem erősödik a szőr.

de inkább csináltasd kozmetikussal, vagy vegyél ilyen kész gyantát mert ott érzékeny a bőr.

2010. dec. 19. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem nem lett erősebb a szőr a gyantától.
2010. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha ügyesen gyantázol, tehát az egész szőrt kitéped nem csak a felszínét, akkor hosszú távon ritkulni is fog.

20L

2010. dec. 19. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

én is gyantáztam már le a bajusz szőrt nem annyira feltűnő de mégis jobban érzem magam így

és a gyanta a borotvával ellentétben nem erősíti a szőrt hanem gyengíti :) ezért sokkal jobb ha a nők a kezüket vagy akár a lábukat is gyantázzák :)


de volt mikor én szemöldök csipesszel kitépkedtem

tény hogy fáj de a szépségért meg kell szenvedni :)

2010. dec. 19. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem előbb hideggyantával próbálkozz, az otthon is egyszerűen megy. Én vasalóval gyorsan át szoktam húzni, attól jobban felmelegszik, mint a kéz melegétől.
2010. dec. 19. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nem erősödik, de sztem első pár alkalommal jobb lenne, ha kozmetikussal csináltatnád.

Amúgy nekem az a tapasztalatom, hogy mivel egy bajuszgyanta 1000ft vagy az alatt van a kozmetikusnál, ezért nem biztos, hogy megéri megvenni a gyantát és otthon bénázni, amivel nagyon mellélőhetsz, ha rosszul sikerül (nagyon érzékeny ott a bőr, könnyen piros marad, megéghet...stb). Szóval nem sokat spórolsz vele.

Amúgy támogatom a gyantázás ötletét, mert ez tényleg igényeségi kérdés és szerintem a szőkítés sem megoldás, mert attól ugyanúgy marad bajusza az embernek, és egy szőke bajusz semmivel sem kevésbbé gáz, mint egy fekete. A fekete meg nagyon gáz...

2010. dec. 19. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
bocsi h megkérdezem de h lehet cukor gyantát csinálni ? am nem erősödik hanem gyengül de ha nem akarsz gyantázni epillátor 14/L
2010. dec. 21. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!