Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A tetoválás eltüntetés mennyib...

A tetoválás eltüntetés mennyibe kerül kb? NAGYON FONTOS!

Figyelt kérdés

Valaki szedetett már le tetkót?És mennyibe került?Érzéstelenítették?Milyen gyorsan gyógyult meg,és hány kezelés kellett?

Előre is köszönöm a válaszokat! :)


2010. dec. 19. 12:26
 1/6 anonim ***** válasza:
kezelésenként 10ezer és 8-10 kezelés kel..:)
2010. dec. 19. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
milyen a tetkód?mutass képet! miért akarod leszedetni? azért kérem, milyen, mert nagyon szépen át tudják alakítani, hogy nem is látszik az eredeti
2010. dec. 19. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
A kézfejemen van és kb valami virág félére hasonlít.Sajnos már voltam bent tetováló szalonba de nem sok mindent lehet rá csinálni.Ezért szeretném leszedetni,vagy egy kicsit halványítani mert akkor több esélyem van másmilyen mintákra!
2010. dec. 20. 15:28
 4/6 anonim ***** válasza:
mutass egy képet, tervezek neked rá valmit
2010. dec. 20. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Terveztek már rá nekem mintát,de mindenféleképpen elszeretném tüntetni mert a kézfejemen van és nagyon idegesít.Azért köszönöm hogy szeretnél segíteni.
2010. dec. 21. 13:00
 6/6 anonim válasza:
Én nem értem minek kellett felvarratni, főleg kézfejre. Előbb kéne végiggondolni. Például aki a telefonja tokját 2 hetente cseréli az miből gondolja, hogy nem fogja megunni a tetkót? Már régen is megmondták, ez egy életre szól, nem lehet eltüntetni...
2014. szept. 24. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!