Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha most tetováltatok mondjuk...

Ha most tetováltatok mondjuk karra, és később "kigyúrom" magam, vagy elhízok, akkor a tetoválás alakja változik valamit, vagy csak arányosan nő?

Figyelt kérdés
2011. okt. 25. 21:00
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem,sajnos változik.Elnyúlhat a minta.
2011. okt. 26. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Nekem van egy pár tetkóm(lapocka,derék,popsi,boka),2 gyereket szültem és mindkettővel közel 30 kilót híztam,majd fogytam!!!Bár én szerencsés vagyok mert jól bírta a bőröm,de nekem nem változott a tetoválásom,de nem is repedt ki a bőröm.Szerintem ez attól is függ,hogy kinek milyen bőre van!Mit,hogyan bír!Nem tudom,hogy nő vagy férfi vagy e,de ha egy tanácsot megfogadsz se hasra,se mellre ne tetováltass mert nőknél ezek necces pontok!!
2011. okt. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
fiú vagyok
2011. okt. 27. 12:49
 4/4 anonim ***** válasza:
Amikor az elsőt csináltattam, megkérdeztem én is ugyanezt, azt mondta a tetováló, hogy ha nem lesz a karom 20 cm-rel szélesebb, akkor nem fognak eltorzulni. Erre azért elég kicsi az esély. Nem hinném, hogy ebből gond lehet, kivéve ha Schwarzeneggerré gyúrod magad.
2011. okt. 30. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!