Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Melyik hajszín tetszik Nektek...

Melyik hajszín tetszik Nektek legjobban? Ezek milyen hajszínek pontosan? (KÉP)

Figyelt kérdés

[link]


[link]


[link]


Aranyszőkék ezek? Vagy sötétszőkék?

Olyan hajszínre lenne szükségem, ami természetes szőkének hat, tehát semmiféleképpen nem szeretnék hidrogénszőkét.

Ti milyet ajánlanátok?


2010. dec. 19. 12:31
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Milyen színű eredetileg a hajad? Nagyban függ attól, hogy ki lehet-e szőkíteni természetesre. Ha alapból fekete vagy, sosem fog természetes szőkének kinézni. Ajánlom a henna estéket, csak jót hallottam róla, 1 hónapig tart kb. aztán szépen kikopik, nem olyan csúnya lenövés szerűen, mint a festék. A neten rá tudsz keresni, és bioboltokban is lehet kapni. Remélem, tudtam segíteni:)

2010. dec. 19. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
szerintem a második szőke hajszín a 'legeredetibb'
2010. dec. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!:)

Eredetileg barna hajam van(nem túl sötét), viszont melíroztatom már egy jó ideje, és eléggé kivilágosodott már a hajam.

Gondolom, így már könnyebb lenne kiszőkíteni.:)

Ha valaki szőke hajat szeretne, akkor leszívják a haját, vagy festik is?

2010. dec. 19. 15:45
 4/12 anonim válasza:
Van akinek szőkítő porral kiszőkítik mert olyan sötét az eredeti pigment, hogy annak csak festéssel nem lehet szőke színt elérni.De neked valószínűleg elég lesz a festés is. Szerintem azok a színek amiket kiválasztottál aranyszőkék de van amelyik inkább vöröses szőke árnyalat.Ezekkel csak arra kell vigyáznod, hogy ne sárguljon be.Mert gyakran előfordul, hogy nem bírja ki egyik festéstől a másikig és lesárgul a haj.Talán valami hamvasabb árnyalatra nem gondoltál? Mert az igazán természetes és nem lesz csibe sárga (tapasztalat).
2010. dec. 19. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!:)

Milyen hamvasabb színre gondolsz?:)

Még arra gondoltam, hogy megmondanám a fodrászomnak, nagyon sok szőke tincset tegyen bele melírozásnál és akkor is szőkének hatna, nem?:)

Mert már most sem csíkos a hajam, pedig melírozva van, mégis inkább egybefolyik.

Viszont az egyszínű,egyenletes haj nekem jobban tetszik.

Nem tudom, mit csináljak, mert félek, hogy a szőkére való festés árt a hajnak, viszont nagyon világos, hidrogénszőkét nem szeretnék, de sárga hajat sem.:S

Sárgásodás ellen nem lehet valamit használni?

2010. dec. 19. 16:18
 6/12 anonim válasza:

Szerintem az nagyon jó ötlet, hogy nagyon sok melír csíkot rakatsz bele.Mert akkor elkerülöd, hogy esetleg mégsem olyan színű szőke lesz a hajad (ha az egészet befesteted) mint amilyet szeretnél.Meg ugye nem lesz sárga.Hidd el nagyon elkeserítő tud lenni ha elkezd pár nap után besárgulni. Hamvasító samponnal lehet mosni, de azért nem az igazi. Én ahányszor tükörbe néztem azon agyaltam mit lehetne kezdeni a fejemmel mert nagyon zavart a sárgás tónus. És hát az meg minden csak nem természetes szőke:(

Amúgy ha megnézed a Király Linda Can let go című klipjét a You toube-on ott neki nagyon szép természetes hamvas hajszíne van. Talán még egy árnyalatnyit lehetne sötétebb is.Olyan amilyen ha bele pusztulok sem lesz nekem soha:(

Amikor csak melíroztattam, na akkor sikerült valami hasonlót elérnem.

2010. dec. 19. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ, megint csak.:))

Megnéztem, és nagyon szép szőke haja van.:))

Én is hasonlót tudnék magamon elképzelni.:)

És ha visszafestetnéd a hajad az eredeti színére, és úgy melíroztatnád be újból?

Én már csináltam úgy egyszer.

Aztán úgyis lenő a festett része, és újra az eredeti hajszíned lesz, és abba lehet sok szőke tincset.:)

Én is úgy tervezem, hogy szólni fogok a fodrászomnak, hogy sok tincset tegyen bele, szinte az egész hajam szőkének hasson, és hamvasabb tincsek legyenek.

Szerintem viszek egy képet is, hogy milyenre gondolok, viszont megmondanám neki, hogy végig fesse be szőkére a tincseket, ne csak a tövét. Szerinted így jó lenne?

2010. dec. 19. 17:42
 8/12 anonim válasza:

Hát szerintem is az egész haj hosszát kellene melírozni. Legalábbis nekem anno mindig úgy csinálta a fodrászom. Ha meg már teljesen kiszőkültél ami talán négy-öt alkalom után garantált, akkor még mindig tudsz változtatni. Úgyhogy mindenképp jobb a melír.

Amúgy a klipben Lindának homok szőke az alapja és abban vannak a világosabb melír csíkok.

Nekem most lett visszafestve az eredeti színre de már dogja le a hajam.Legalább tizenöt éve festve van.Hol ilyen,hol olyan árnyalatúra mert amilyet szeretem volna sosem jött össze (a Lindás szín).Most meg ráadásul iszonyúan hullik(bár megvan az oka)ezért is lett visszafestve, mert regenerálódnia kell, különben többet nem kell fésülködnöm.Nem lesz mit fésülni:(

2010. dec. 19. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Jaj, akkor nagyon vigyázz a hajadra!:(

Hordj sapkát is, nehogy megfázzanak a hajhagymáid!

2010. dec. 19. 22:56
 10/12 A kérdező kommentje:
Pontosan mi is ártott meg ennyire a hajadnak? A túl sok szőkítés?
2010. dec. 19. 22:57
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!