Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajfesték eltávolító másodszor...

Hajfesték eltávolító másodszorra is fog hatni?

Figyelt kérdés
használtam hajfesték eltávolítót (colourB4) és bár a fekete hajfestéket leszedte,még mindig jóval sötétebb mint az eredeti hajszínem volt. ha újra használok lesz ennél világosabb, vagy felesleges pénzt kiadnom egy 2. adagra?
2010. dec. 19. 16:19
 1/7 anonim ***** válasza:
szia. bocsi, hogy belekérdezek, de mennyiért vetted, hol?tudnál képet mutatni, milyen volt/lett??én is most akarnék valami ilyesmit használni, barnából-szőkére váltani
2010. dec. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
dm-ben vettem, 3ezer ft,a hajfestékek között van, olyan a doboza is. a márkája colourB4 és eltávolítja a hajfestéket. tök jól működik, nekem tiszta feketéből most kb középbarna, de mivel világosbarna az eredetim,még egyszer fogom használni.
2010. dec. 19. 19:18
 3/7 anonim ***** válasza:

Szia, bocsi hogy válasz helyett kérdezek.De még nem hallottam ilyenről.Nekemis fekete a hajam és hullik tőle és ezért nem lehet leszivatni.De lenöveszteni sem akarom.Az lenne a kérdésem hogy nem károsította nagyon a hajad?

és szerintem hatna másodszorra is:D

2010. dec. 20. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hát most használtam másodszor is és végre a tök fekete hajamból az eredeti nagyon világos barna lett, nagyon örülök. nagyon nem károsította a hajam, miután használtam egy napig kicsit száraznak éreztem, de utána teljesen helyreállt. szerintem ha használat után a következő hajmosásnál használj vmi hajpakolást, de amugy nagyon nagyon ajánlom ha meguntad a feketét. csak az a lényeg hogy az extrát vedd, ne a simát
2010. dec. 21. 17:09
 5/7 anonim ***** válasza:

Szia! Azóta se ment tönkre a hajad? Mennyi idő után használtad másodjára? Esetleg a lenövésnél nem lett világosabb?

Köszii!:)

2011. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ja és neten megtaláltam ha valakit érdekel: [link]
2011. jan. 8. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Kérdezni szeretnék...: az eredeti hajszínem világosbarna, de befestettem már tobbszor barnára, majd pirososvorosre.. kb. 1 hónapja úgy dontottem, hogy a piros szín már nem tetszik, ezért kb. 2szer ráfestettem egy sotétbarna árnyalatot.. az érdekelne, hogy kb. mennyi az esélye annak, hogy visszakapom az eredeti hajszínemet?

(az elso festés kb. 2 és fél éve volt).. koszonom

2012. febr. 8. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!