Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Másodszorra rakatott már fel...

Másodszorra rakatott már fel valaki rögzített fogszabályzót?

Figyelt kérdés
Úgy értem pl volt egy rendes nem kivehetős fogszaályzód fenn volt aztán később nem voltál megelégedve azzal ahogy kinéz és egy idő után rakattál fel újra egyet. Volt már aki ezt csinálta mesélne kicsit róla?
2010. nov. 3. 20:58
 1/3 anonim ***** válasza:
Nekem 12-13 éves koromba volt rögzített fogszabályzóm, majdnem másfél évig volt fent, sokat javult a fogam, de nem lett tökéletes (réses maradt egy picit). 17 évesen visszamentem ugyanahhoz a fogorvoshoz és mondtam neki, hogy én még mindig nem vagyok elégedett, mert rések maradtak a fogaim között úgyhogy tegyük vissza a fogszabályzót. Aztán megkérdezte, hogy hogy lehet ez, nem hordtam az éjszakait? Mondtam neki, hogy nem is volt szó róla, hogy kellene hordani utána éjszakait. Erre azt mondta, hogy hoppá biztos elfelejtette mondani, hogy az ingyen járt volna. Hát mondom kösz. Erre azt mondta, hogy elég lesz akkor most az éjszakai. 40.000 ft-ba került, 2 éve hordom és semmi változás. Úgyhogy fogorvost váltok és 19 évesen feltetettek egy rögzítettet ha összegyűlik rá a pénzem.
2010. nov. 3. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát nekemis volt 2 évnél tovább kicsivel kaptam levehetőset plusz pénzért de, nem is vmondta meddig hordjam csak h használjam még kicsit aztán énn nem hordtam pár hétnél tovább mert nem is fogalkozott vele meg nem is értek elől a fogamhoz nem értettem akk mi értelme. Aztán most is másfél évvel utánna mintha változtak volna picit a fogaim vissza de még most sem gáz de félek, hogy majd újra kell rendes mert ebben a kivehetősben énse hiszek ....
2010. nov. 3. 21:33
 3/3 A kérdező kommentje:
jah és ugyanehhez az orvoshoz többé nem megyek vissza csak pénzzel húzott le állandóan halogatott mindent...
2010. nov. 3. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!