Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hol találok, oylan oldalt...

Hol találok, oylan oldalt ahol megtudom, hogy jól állna-e a frufru?

Figyelt kérdés
Próbáltam mrá egyet, a nevére nem emlékszem, de az olyan bána volt, mű az egész, :S
2010. dec. 19. 16:48
 1/6 anonim ***** válasza:

www.happyhair.hu

regiznu kell és kész

2010. dec. 19. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
nem tetszett, túl mű ez si sztem :S nem tükrözi a valóságot :(
2010. dec. 19. 17:21
 3/6 anonim ***** válasza:

sztem azt próbáld meg, hoy beszkennelz magadról egy olyan képet, ahol teljenes elölről és hátrafogott hajjal vagy lefotózva, majd keresel egy olyan képet, amin olyan frufru van, amilyet szeretnél, és a modellt is teljesen elölről fotózták.

Utána photoshopban szépen beállítod a képek méretét olyanra, hogy a fejek teljesen egyfrma nagyok legyenek rajta, majd arról a képról, amin a hajad van kivágod a modell fejét nyakát és testét (vagy kiradírood, de az a lényeg, hogy a haja és a háttér maradjon csak meg). utána fogod és áthúzod a saját képed és beilleszted a modell fejének a helyére.

Persze még sokmindent lehet csinálni a képpel, ha profi vagy akkor a színeken is korrigálhatsz, de azt ennyiben nem lehet leírni. Vigyázz arra, hogy a hajból minden kis tincs megmaradjon, ne vágd meg.

Sztem ez a legtutibb módszer és csak attól függ, hogy mennyire lesz természetes hatása, hogy mennyire profin csinálod... Persze nem túl gyors, de sokkal gyorsabb, mint visszanöveszteni egy tévedésből levágatott hajat...

2010. dec. 19. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ha hosszú hajad van, ez nagyon tuti:

az elülső tincsekből összefogsz egy tincset, meghajlítod akkorára, amekkorára a frufrut szeretnéd, és a homlokodhoz nyomod! nézd meg a tükörben, ez megmutatja kb. hogy fogsz kinézni! :) én is ezt csináltam, és végül levágattam frufrusra. nem bántam meg :)

ja, és a frufru úgy általánosságban inkább a magasabb homlokú lányoknak áll jól.

remélem, segítettem! :)

17/L

2010. dec. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
www.taaz.com regisztrálj
2010. dec. 19. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
egyesek szerint magas a homlokom, hát én nem tudom, meg szemüveges is vagyok, szóval azoknak sem áll jól mindig a frufru, meg hullámos is a hajam és frufruba az gáz :S
2010. dec. 19. 21:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!