Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Frufru vagy nem frufru? :D

Frufru vagy nem frufru? :D

Figyelt kérdés
Nem tudok dönteni...a hajam most csak nagyon kicsit lépcsőzetes, szinte látni alig lehet rajta, már kicsit unom, mert tök egyhangú. Hosszú,a derekamig ér.Levágatni nem szeretném,csak a végeket, ezért találtam ki, hátha a frufru jó lenne. Hosszúkás az arcom, volt már régebben, nem állt rosszul, mégis hezitálok, mert ha hosszabb elől a haj, abból több féle frizurát ki lehet hozni...ráadásul ha levágatom elől a hajam, akkor minden nap vasalni kéne, az meg olyan tucat benyomás kicsit...mmint h tökegyenes, frufrus haj...vagy nem tudom. Tanács?
2011. okt. 3. 21:40
 1/7 anonim ***** válasza:

nem frufru :)


19/L

2011. okt. 3. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ja igen, légyszi, azt is írjátok meg, hogy miért, meg hogy ezen kívül milyen hajakat tudnátok ajánlani hosszúkás archoz (: köszii
2011. okt. 3. 21:46
 3/7 anonim ***** válasza:
98%
Frufru, or not frufru: that is the question.
2011. okt. 3. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
magas homlokod van?
2011. okt. 3. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én nagyon választ fogok írni: amelyik jobban áll az arcodhoz. Erre meg ugye kép nélkül válaszolni nem lehet, de egyébként sem, mert az ízlése relatív, kinek mi tetszene a fejedhez. Amelyik NEKED jobban tetszik, az legyen.
2011. okt. 3. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én szeretem a frufrut, és ha hosszúkás az arcod akkor meg szerintem jól is állna. Nekem is van frufrum és nem kell minden nap vasaljam, bár nekem természetesen is egyenes hajam van... De a frufruból is van többféle, egyenesen elvágott, ferde, tépett...Válaszd a neked megfelelőt.
2011. okt. 4. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat:) még meggondolom, bár nemsokára megyek fodrászhoz, ki tudja, addig még mi "kattan be" :D de remélem a végeredmény jó lesz:)
2011. okt. 5. 19:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!