Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Lányok gondolkodtatok már...

Lányok gondolkodtatok már extrém frizura vágatásán? én le szeretném nyíratni csak nem tudom milyenre. Vállig érő egyenes hajam van.18/l

Figyelt kérdés
2010. dec. 19. 23:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Én 2 évig rágódtam egy extrém frizurán, majd levágattam a hajamat ilyenre: [link]


Azóta egy réteg nagyon szeret megszólni érte - én viszont végre jól érzem magam a bőrömben!

2010. dec. 19. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
köszi a kommentet:) én eggyik oldalt szeretném felnyiratni és rézvörösre befestetni platinaszőke tincsekkel
2010. dec. 19. 23:16
 3/7 anonim ***** válasza:
volt már sokféle haja,a legextrémebb olyan volt,h egyik felén fel volt nyirva kb 2-3 cm-este,fülnél kikerekítve,majd hátul hosszabbodós volt és a másik oldala vállig érő,lehetett pasztázni,tök jól belőni!!aztán hát meguntam növeszteni kezdtem,de úgy meg csúnya volt:S rakattam oda póthajat,és most nem látszik hogy milyen csúnya mikor nő:)és most előre hosszabbodós majdnem vállig érő padlizsán lila hajam van,egy pink színű sávval a jobb oldalán:)szerintem nyugodtan vágj bele,1x élünk,én sem bántam meg:)ki kell próbálni!!:)játssz a színekkel és a formával:)20/L
2010. dec. 20. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én nem vágatom, én extra hosszúra növesztem. Közel térdig érőre szeretném. :)
2010. dec. 20. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Volt már felnyírva a hajam, akkor volt scene frizurám(persze, nem tudtam, hogy az az) amikor az még sehol sem volt divatban...

Most úgy döntöttem, meghagyom az oldalfrufrumat és lenövesztem a hajam minimum a fenekem alá érőre...

17L

2010. dec. 20. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nincs extrémre vágva a hajam,viszont lila a frufrum :D (a többi barna)


10:07

Milyen pink hajfestéket használsz?:) Én is szeretnék csak nem találok jó árnyalatot:S

2010. dec. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Első: Ez a haj kikúrt jól néz ki!! :D


És szerintem sz@rd le mások véleményét! Ha te jól érzed magad a bőrödben akkor az tényleg látszódni fog rajtad, mindenképp vágj bele szerintem!! (Vágj bele, éééérted :D:DD De nagy. Na mindegy..) Szóval ne rágódj rajta, lehet tényleg nagyon jól fog állni. Nekem (lány vagyok) mindig az a véleményem az extrém hajú lányokról hogy biztos vagány, belevaló csajszi lehet :)

2013. máj. 28. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!