Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Fiúk! Ha jó alakja van a...

Fiúk! Ha jó alakja van a barátnőtöknek de elég sok stria van rajta az mennyire zavar titeket?

Figyelt kérdés
Elég sokan mondják, hogy milyen jó az alakom..de tele van striával és engem eléggé zavar, bár az elöző barátom egyátalán nem zavarta..
2010. dec. 21. 09:58
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
szerintem a legtöbb pasi azt sem tudja mi az a stria... ha nem hívod fel rá a figyelmét, akkor lehet észre sem fogja venni párod
2010. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Én lány vagyok, de fiú barátaimnak is vannak striái, és teljesen természetesnek veszik, szóval nem hiszem, hogy ilyesmi miatt aggódnod kellene.
2010. dec. 21. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
igazából van a derekeamon egy pici a combomon azok még nem is zavarnak:S de a hátamon is van ami nagyonnagyon idegesít:/ és azért ahátamon biztos, h észreveszik.És emiatt rosszul érzem magam.
2010. dec. 21. 11:16
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

ne érezd rosszul magad emiatt, nekem is csak sejtésem van, hogy az mi is valójában :) nem kell túlzásokba esni a külső terén sem, ha jó alakod van örülj neki!

23f

2010. dec. 21. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
49%

Nem értem minek teszed fel a kérdést ha soha nem fogunk járni stb?

Az ien kérdéseknek semmi értelme. Napjában többször olvasok olyat h mi a véleményetek arról ha dagadt a nőtök?

18/F

2010. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
érdekel a vélemény:) ennyi. ha nem tetszik, akkor nem kell írni...
2010. dec. 21. 12:35
 7/9 anonim ***** válasza:

Szerintem sem veszik észre:)

Nekem is vannak ilyen csíkjaim, a derekamon és a belső combomon egyaránt, régen rózsaszínesek voltak, de már olyan gyöngyházszínű. A barátomat vagy nagyon hidegen hagyja, vagy nem veszi észre. (Egyébként nekem még "jó alakom" sincs, nem vagyok vékony)

2010. dec. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
nő létemre azt se tudom h mi a stria...
2010. dec. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

nem mondom,hogy szép,de ha jó alakja van,ez legyen a legkevesebb probléma.szóval ne szégyeld magad emiatt.tökéletes nő meg úgy sincs:-)

amúgy sok nőn van stria,elég,hozzá egy kicsi hízás,és már megjelenik,ez egy ilyen dolog sajnos.rajtam is van,férfi létemre.

2010. dec. 21. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!