Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek melyik frizura...

Szerintetek melyik frizura variáció a jobb, melyik nézne ki jobban a leírtak közül?

Figyelt kérdés

Olyasmi hajat szeretnék, mint ami régebben Avrilnek volt, hogy alul fekete, felül szőke : [link]


Csak annyi lenne a különbség, hogy nekem a hajam nem szőke lenne, hanem valamilyen más... Szerintetek ehhez a feketéhez melyik szín illene jobban alapszínnek: csoki barna, mahagóni vörös, gesztenyebarna szín. Ezek közül mindegyik szín jól állna, de nem tudok dönteni, ezért lennék kíváncsi a véleményetekre, hogy nektek melyik kombináció jönne be:)


Alapszínekről is mutatok pár linket :) :

barna:

1, [link]

2, [link]


mahagóni, vörös:

3, [link]

4, [link]


gesztenye:

5, [link]


(tudom, hogy kicsik a képek, de így találtam meg őket)


Köszönöm a véleményeket! :)


2010. dec. 21. 11:42
 1/4 anonim ***** válasza:
Fújj pont ez az a haj, amitől hánynom kell! (Bocsi) Már rég nem is divat ez a két színre festett a haj, de Te tudod. Bár mikor divat volt,nekem akkor sem tetszett. A legtermészetellenesebb. Na de hogy adjak valami ötletet, én a barnára szavazok, mert úgy nem nagyon látszik a különbség.
2010. dec. 21. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ez is egy vélemény, nem zavar:) Az, hogy nem divat, engem nem érdekel, sosem követtem, inkább mindig az érdekelt, hogy mi az, ami tetszik, és nekem nagyon tetszik ez a haj:)
2010. dec. 21. 12:15
 3/4 anonim ***** válasza:

WOOOOWW:D Baromi jó választás szerintem ez a haj, főleg az 1-es és az 5-ös hajszínnel sztem.


Mostanában sok hollywoodi hírességnek volt olyan a haja, hogy kívül barna, a füle mögöttől kezdve meg a tarkójáig pedig sötétebb árnyalatú. Nagyonn jól néz ki, mert szépen kiemeli az arcot.:)

2010. dec. 21. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Megvettem az egyest:9 Majd meglássuk, hogy jó e:) remélem az lesz.
2010. dec. 23. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!