Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Befestettem fekete bemosó...

Befestettem fekete bemosó festékkel a hajam és iszonyat fekete lett, nem tetszik. Hogy tudnám eltüntetni valahogy?

Figyelt kérdés
Nem számítottam arra, hogy ennyire sötét lesz... nem szeretnék várni, amíg kikopik, de nem szeretnék nagyon drasztikus megoldást sem... valami ötlet?
2010. dec. 22. 11:38
 1/8 anonim ***** válasza:
le lehet szívatni a fodrászonál, de sajna az egy picit drága:S
2010. dec. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A bemosó az nem tartós hajfesték

mosd meg egy párszor a hajad

2010. dec. 22. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni, de 4 évvel ezelőtt én is színezőt használtam.... és nem kopott ki... pedig rá volt írva, hogy 24 hajmosásig tart (Palette).
2010. dec. 22. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mosd meg a hajad hypoval!...Nah jó csak vicc volt:D:D

Nagyon erősen meleg,szinte majdnem forró víz alatt jó erős és jó sok samponnal ha ma vagy 3x megmosod meg holnap is akkor jó lesz!!De lehet hogy a harmadik után már világosabb lesz és tetszeni fog...:)Nekem így volt a festéssel...

2010. dec. 22. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokta :)
2010. dec. 22. 13:15
 6/8 anonim ***** válasza:
a hypo nem vicc, komolyan kiszedi. vagy ecetes víz
2010. dec. 22. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Lehet venni hajradírt is.Ez lehozza a festéket és az eredeti hajszíned marad meg. Van,akinek sikerült.
2010. dec. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
kipróbáltam. sajnos nem jött be. de köszönöm.
2010. dec. 23. 21:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!