Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » "Egy igazi nőnek hosszú a...

"Egy igazi nőnek hosszú a haja" - igaz ez?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 17:54
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
87%
Hát én egy nagyon rövid,tüsis hajat nem mondanék nőiesnek. Az más kérdés,hogy van olyan akinek jól áll a rövid (is),de hosszú hajjal minden nő sokkal szebb és nőiesebb.
2010. dec. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
91%
Vannak nők, akiknek jól áll a rövid haj, de általában szigorú, katonás karaktert kölcsönöz nekik. Talán ezért sem tetszik a nagyon rövid (pár centis) haj nekem sem. A hosszú haj szerintem is sokkal jobban áll egy igazán nőies nőnek.
2010. dec. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
79%
Egyiptomban a kopasz/rövidhajú nők voltak az "igaziak"
2010. dec. 22. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
65%
igaz!
2010. dec. 22. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem is nőiesebb a hosszú haj.
2010. dec. 22. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
57%
igaz
2010. dec. 22. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
56%

Mindenkinek más jön be. Szerintem az a hülyeség, amikor valakinek csak úgy lóg a fejéről a méteres haja, és nem csinál vele semmit, nincs frizurája.


De a rövid haj is nagyon nőies tud lenni, főleg egy szép archoz. Nem lesz tőle katonás, ha jól vágják.

2010. dec. 22. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
46%
Igen!
2010. dec. 22. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
66%

nem feltétlenül. Van, akinek jobban áll a rövid, mint a hosszú. Egy rövid haj is tud nőies és szép lenni.

[link]

[link]

[link]

2010. dec. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
64%

Szerintem is sokkal nőiesebb a hosszú. Főleg ami "tényleg hosszú", tehát nem a vállig érőre gondolok. A rövid csak nagyon kevés nőnek áll jól, de általában nekik is a hosszú még jobban állna.

Halle Berry is sokkal nőiesebb hosszú hajjal.

[link]

[link]

Nem tudom, miért mondják, hogy a hosszú haj csak lóg és nem frizura. Abból lehet a legjobb frizurákat csinálni. Akiket én ismerek hosszú hajjal, sokkal egészségesebb, fényesebb és szebb a hajuk, mint az átlagos hosszal rendelkezőknek, mert többet foglalkoznak vele.

2010. dec. 22. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!