Kezdőoldal » Szépség és divat » Egyéb kérdések » Hogyan érezzem magam újra...

Hogyan érezzem magam újra igazi nőnek? Az elmúl három évben sokmindenen mentem keresztül, volt egy daganatom, munkahely és lakhely váltás, elkerültem a barátaimtól csak a párom maradt a közelembe.

Figyelt kérdés
Kb. 2 számmal nagyobb lett a méretem is. Nem mondom, hogy feltűnően túlsúlyos lettem, de van rajtam plussz kiló kb. 5-8. Ami igazán zavar ezen kívül, hogy lelkileg is összeroppantam.. A párommal is úgy néz ki szétmegyünk, de "mindegy", hogy vele vagy nélküle, de szeretnék újra igazi nő lenni. Mindig nagyon csajszis voltam, de most olyan igazi lelakottnak érzem magam. Ápolt vagyok, csak valahogy nem találom önmagam, nem tudok mit kezdeni a hajammal (nagyon hullik) pedig jó fazonra van vágva, de valahogy hiányzik belőlem az a plussz. Érzett már ilyet más is? Ha igen, hogy jött ki belőle? Elmegyek vásárolni,nem tudok mit venni magamnak, mert úgy érzem mindenbe rémes vagyok és már nincs is kedvem, erőm próbálgatni. Sminkben is már csak a legminimálisabbat, mert úgy érzem rémesen nézek ki abban is..... Tudom,hogy sportolni is el kell kezdenem, ez oké, agyban már idáig eljutottam. És hogyan tovább? Nem azért eszem mert éhes vagyok, hanem mert a lelkemnek kell..... Nagyon sokat dolgozom, meg suliba is járok (34vagyok) úgyhogy sok szabadidővel nem rendelkezem, de muszály változtatnom az életemen nagyon, de nem tudom hogyan kezdjem, hogyan csináljam, merre induljak....
2011. szept. 13. 18:53
 1/3 anonim ***** válasza:
19%
Neked bizony fas. hiányod van. Szedj össze vkit és jobb lesz.
2011. szept. 13. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Az első válaszoló egy orbitális barom:)

A hajad nem a kemótól hullik? Én első körben egy teljes körű méregtelenítést csinálnék gyógyteákkal, és sok víz fogyasztásával.

Az önbizalom: régen volt a Club Tv-n (most már ZoneClub) egy vén nyanya, aki bár roppant unszimpatikus volt, de sok okosságot mondott (Mama Gena, ha rá akarnál keresni). Pl. azt, hogy minden nap állj a tükör elé, és ismételd el 10x, hogy gyönyörű vagyok mind külsőleg, mind belsőleg. Elég furának tűnhet eleinte, de hidd el beválik:) Kezdj magadra úgy tekinteni, hogy te talpig, ízig-vérig igazi nő vagy, rengeteg pozitív külső- és belső tulajdonsággal. Vegyél szexi hálóinget, akkor is, ha nem látja senki, csak te. Ugyanígy szép fehérneműket, minden nap szánj arra időt, hogy valami illatos testápolóval bekrémezd a bőröd, kisminkelj, stb. Esetleg vehetnél pár ilyen témájú könyvet.

Ha nem tudod, hogy milyen sminket használj, fektess be egy kis pénzt, és menj el egy sminkeshez, kérd meg, hogy adjon tanácsokat. Ruhákkal kapcsolatos tanácsokat neten is lehet találni, rengeteg hasznos tippet lehet olvasni. Az a lényeg, hogy ne azt lásd, és tudatosítsd magadban, hogy kövér vagy, hanem hogy nőies. Pl. egy szuper melltartóval, és egy szépen dekoltált felsővel (ami nem kell hogy k*rvás legyen) csodákat érhetsz el, dögösnek fogod találni magad, és mások is annak fognak találni.

A másik fontos dolog szerintem, hogy ne pont az aktuális divatot kövesd, hanem alakíts ki saját stílust, mert akkor fogsz csak igazán tündökölni, ha abban vagy amiben igazán jól érzed magad. Én pl. imádom a fűzőket, hosszú szoknyákat. Amióta ilyenekben járok, szeretek tükörbe nézni, tele vagyok önbizalommal, és ezt mások is megérzik (főként a pasik :). Szóval nézegess sok ruhás képet, és menj el néhány minőségi turkálóba (annak még a hangulata is sokkal másabb, mint egy divatboltnak, az eléggé személytelen).

Sok sikert kívánok:)


20/L

2011. szept. 13. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a jó tanácsokat és a bíztatást :) Most épp agykontroll könyvet olvasok, hátha az is segít és a gyógyteák az tényleg jó ötlet! Mindig nagyon életvidám voltam, bízom benne, hogy újra megtalálom önmagam és sikerül új barátokra is szert tennem :)
2011. szept. 15. 17:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!