Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Kozmetikus utáni piros bőr!?

Kozmetikus utáni piros bőr!?

Figyelt kérdés
2 napja voltam kozmetikusnál, de annyira kinyomkodott,hogy besebesedett ott,ahol nyomta. Mit csináljak vele? Arc radírt és krémet használhatok azért? Vagy csak rosszabb lesz?
2010. dec. 22. 17:56
 1/5 anonim ***** válasza:

Kezelés után nem kent rá olyan krémet, ami nyugtatja a bőrt?

Ha nagyon látszik és sebes, akkor hívd fel nyugodtan és kérdezd meg tőle, hogy mit tudsz vele kezdeni.

Nekem is volt egyszer, hogy nyomkodás után nagyon begyulladt egy kinyomott pattanás, felhívtam, azt mondta menjek vissza, kitisztította, kent rá vmilyen szérumot, meg adott otthonra egy krémet. 2 nap múlva teljesen elmúlt.

Szerintem ezzel nem jó ötlet otthon kísérletezni, mert több kárt csinálhatsz, mint hasznot.

2010. dec. 22. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
oké, köszi :)
2010. dec. 22. 18:10
 3/5 A kérdező kommentje:
csak lefertőtlenítette egyébként, és ennyi
2010. dec. 22. 18:11
 4/5 anonim ***** válasza:
Úgy tűnik, ez egy nagyon rossz kozmetikus. Egy kezelés nem csak annyiból áll, hogy kinyomkod és lefertőtlenít.
2010. dec. 22. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
és utólag mit tudok csinálni?
2010. dec. 22. 19:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!