Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Aki már festette a haját az...

Aki már festette a haját az megbánta?

Figyelt kérdés
2010. dec. 22. 19:06
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon is!!! Voltam szőke, vörös, barna, fekete.

Eredetileg barna a hajam, és most barnára is festem mert ha nincs befestve olyan mintha ki lenne kopva, nagyon csúnya. :(

2010. dec. 22. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Én nem:) 16 éves korom óta vagyok vörös/lila/ciklámen, stb. szóval ezeknek az extrém árnyalatai:) Nagyon szeretem így a hajam, semmivel sem töredezik jobban mint amúgy, vagy ilyesmi. Mondjuk egyébként meg nem hajvasalózok-hajhabozok-hajlakkozok, szóval kb. samponon és balzsamon kívül nem is kenek semmi vegyi cuccot a hajamra és nem is szárítom.
2010. dec. 22. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
74%
Én sem bántam meg. voltam már barna sötétbarna (szinte fekete) nagyon sokáig vörös- most meg szőke :) alapból sötétszőke a hajam.
2010. dec. 22. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
48%
Én nem bántam meg. Szőke eredetileg is a hajam és azt világosítottam 2 árnyalattal (: Nem lett tőle se jobb, se rosszabb a hajam.
2010. dec. 22. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
én sem :) eredetileg barna hajam van.tavaly nyáron szőke voltam, de nagyon tönkretette a hajam..elegem lett és visszafestettem barnára, ám eléggé sötét lett, szinte fekete, de nagyon tetszett és 1 évig az voltam. Most visszaakartam festetni eredeti színre viszont kicsit világosabb lett a kelleténél. Olyan kicsit szőkés barnás vöröses, de nagyon tetszik és imádom és szerintem maradok ilyen:D
2010. dec. 22. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Igen. Én mindig világosszőkére festem a hajam, és egyszer gondoltam egyet, és befestettem barnára. Iszonyatosan megbántam. Mostmár újra szőke vagyok. A szőket sosem bántam meg.
2010. dec. 22. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
én világosbarna voltam anno. aztán befestettem szőkére barnára vörösre feketére, de a sötét barna és a fekete a legjobb. egyáltalán nem bántam meg
2010. dec. 22. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem bántam meg.

Barna vagyok, de voltam vörös és fekete is. Jelenleg fekete vagyok és imádom.

21/L

2010. dec. 22. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat:)

Azért kérdeztem,mert most szeretném a szőkésbarna hajam befestetni sötétbarnára,de sok ismerősömtől azt hallottam h nagyon száraz lesz a haj,meg pár év mulva nagyon csúnya is..de a többség nem bánta,lehet hogy akkor befestetem.:))

kiváncsi vagyok még mások hozzászólásaira is..

2010. dec. 22. 22:06
 10/11 anonim ***** válasza:

Hát én 7 éve festem, és inkább örülnék, ha szárazabb lenne a hajam (könnyen zsírosodik, gyakran kell mosnom) :D De semmit nem változott az állaga :) Más hajukat festő ismerőseim se panaszkodtak ilyesmire. Én úgy hallottam, hogy a fekete, és a platinaszőke roncsolja inkább a hajat, a többi árnyalatról nem hallottam ilyesmit. A világosak mondjuk lehet, hogy a 9-12-es oxi miatt, a feketét nem igazán értem.

De aztán az is lehet, hogy olyanok terjesztik a rémhíreket, akik 10 perccel tovább rajta hagyták a festéket a hajukon, hátha jobb színük lesz, aztán meglepődtek, mikor az oxi szétmarta a hajukat és kiszívta a színét (persze ez csak a profi festékeknél fordulhat elő, a boltinál nincs ilyen).

Biztos számít az is, milyen minőségű festéket használ az ember.

2010. dec. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!