Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Tony & Guy? Vélemények?...

Tony & Guy? Vélemények? Tapasztalatok?

Figyelt kérdés

A segítségeteket szeretném kérni! Már jóideje vasalom a hajam, így nagyon lassan nő. A végei töredezettek, de így is mivel csak a vállamig ér a hajam, vágatni semmiképpen sem szeretnék. Nagyon sok jó tapasztalatot hallottam a termékről, ezért erre szeretnék segítséget kérni. Mit kelle ebben az esetben vennem?

- hővédő spray

- hajvégápoló szérum

- mélyhidratáló kondicionáló

- mélyhidratáló sampon

- hajsimító és hővédő kondicionáló

- hajsimító és hővédő sampon

- haj regeneráló és újraépítő spray


2010. dec. 23. 16:32
 1/1 anonim ***** válasza:

Én is sokat formázom a hajam, vasalom és göndörítem is, mellé szárítom természetesen. Ezek mellé még azt is meg kell emílteni, hogy nagyon vékonyszálú és ritka hajam van, de egyébként szép egészséges és fényes volt régen is, amikor még nem formáztam. Nyilván, amikor megvásároltam a hajvasalót, meg a hajsütőt vettem mellé minden féle hajápoló cuccot.

Olyan 3-4 hónapja formázom így a hajamat és ami a vicc az egészben, hogy azóta dúsult és erősödött. Én Tresemmé sampont és balzsamot használok, aztán még mielőtt megszárítanám a hajam ráteszek valami noname hővédőt, a lényeg végülis az, hogy a nedvesség bent maradjon a hajszálakban. Formázás közben használok Pantene hajhabot és utána lakkot, de nem sokat, hogy tudjon lélegezni a hajam. Ami nekem még nagyon bevált az a Pantene Time Reneveal-ja, ez egy éjszakai hajszerkezet újraépítő szérum, de olyan jó illata van, hogy én néha nappal is ráteszem. A fésülködésnél is óvatos vagyok, fontos, hogy jó fésűt válassz.

Szerintem nem kell Tony&Guyra költened, mert nem túl olcsó és nem is vagyok benne biztos, hogy itthon lehet kapni. A festékeik viszont jók. :)

Szia!

2010. dec. 26. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!