Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Csatos póthajról vélemények,...

Csatos póthajról vélemények, tapasztalatok? (Több kérdés a bejegyzésben)

Figyelt kérdés
Volt már póthajam felvarrva,1 évig hordtam,aztán amikor végleg leszedettem akkor vettem észre,hogy eléggé megritkult a saját hajam ezért le is kellett vágatni :/ Most elöl hosszabb,hátul rövid fazonra van vágva.Viszont a hosszú haj már hiányzik ezért gondoltam a csatos póthajra,mert azt akkor rakhatom fel,és szedhetem le amikor akarom és gondolom a saját hajat sem veszi igénybe. ,ráadásul kényelmesség szempontjából is jobb lehet a varrottnál,mert azzal kényes volt a hajmosás és a kifésülés,meg hát néha kell pihentetni a saját hajat is.A hajam ugye most nem egyenletes hosszúságú,ettől még szépen mutat?Milyen minimális hajhossz kell,hogy esztétikusan nézzen ki?Könnyen fel lehet csatolni?Hol érdemes venni? Előre is köszönöm a válaszokat:)
2011. aug. 19. 19:25
 1/1 anonim válasza:
100%

Lehetsz kö röhögsz meg minden szar..

nekem a foddrászom le vágta nagyon övidre a hajam.. (gáz volt)

és a kinaiba láttam 500ft-ért egy csatos mühajt.. amin egy csat volt és rajta a mühaj..

*és felkötötem a hajam cofba.. és rá cstaoltam a hajamra.. És.. 1 évig igy mentem suliba.. megérte annyiért :D

2011. aug. 21. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!