Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » 13 éves lány vagyok, és...

Zéró. kérdése:

13 éves lány vagyok, és egyszer levágattam a derékon alul érő hajamat, azt 1000-szer megbántam, most körülbelül a vállam alá ér pár centivel, de nagyon unom, nem tudom mit csinálhatnék vele?

Figyelt kérdés
vágattam már bretont is egyszer, de visszanőtt. Mit csinálhatnék vele?..küldjetek linkeket rövid, félrövid és hosszú hajakról is, szerintetek ilyen korba melyik állna jól?
2010. dec. 23. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
75%
mi az a breton?
2010. dec. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
hát ti azt hiszem arra mondjátok hogy frufru...(erdélyi vagyok..)
2010. dec. 23. 22:54
 3/12 anonim ***** válasza:
75%

jaa értem

amúgy választ nem tudok, bocsi, csak erre kíváncsi voltam

2010. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
48%
Hát salynos várnod kell ,hogy megnőjjön mert meg gyorsítani nem tudod a növekedését.Egyél sok gyümölcsöt,ne száritsd meg a hajadat hajmosás után (mert attól töredezik)és lassabban nő.Vagy esetleg vegyél hajpakolást amit dm-üzletekbe már 1000FT-ért meg kapsz.Sok sikert:)
2010. dec. 23. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
keress youtubeon frizuratippeket (pl tudom ajánlani johnny lavoy -t vagy néhány japán csináldmagad frizurakreátor is elég jötletes dolgokat tud) esetleg nézzd meg sztárok képeit vagy google-n /deviantarton keress rá a hair style, hairdo szavakra...
2010. dec. 24. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

[link]

Jól variálható, egyszerű, nem kell minden reggel órákig csinálni, nem öreges, nem felnőttes annyira, nem vad, szerintem egy 13évesnek tökéletes. :D

Bár azért nem mindegy persze, ha göndör hajad van, akkor ahhoz keress. A hosszú hajad meg ne sajnáld, túl kislányos és úgysincs ideje az emebrnek szépen megcsinálni mindig. A hosszú hajamat általában csak összekötni van időm, az meg nem egy nagy kaland sajnos. XD

2010. dec. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanebben a helyzetben vagyok. A fenekem aljáig érő, sötétbarna - szinte fekete, egyenes hajam volt. Levágattam, begöndörödött, most a hátam közepéig ér hátul, elől a vállam alá. Nekem is volt egy időszakom, mikor visszasírtam a hosszút, de aztán befestettem feketére, variáltam a frufrumat állandóan, így nem volt olyan uncsi. Most pedig már tök nagy a frufrum, simán be tudom rakni a fülem mögé, és így tetszik a legjobban nekem is, barátomnak is, mindenkinek. Mostmár nem bánom, hogy levágattam. 21/L
2010. dec. 25. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Love Girl ***** válasza:
63%

nálunk siskának mondják, nem vagyok magyarországi, se erdélyi! Szerintem tépesd meg a hajad! Vagy várj még kicsit hosszabbra nől, vagy csináltass olyan hajat mint ami Tolvai Renátának van! (Megasztárban volt ő nyerte meg és Romániai-csak ha nem ismered)

[link]

2010. dec. 25. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

hajam.hu

itt tudsz vállogatni saját elképzeléseid alapján!

2010. dec. 25. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

[link]

így egyszerűbb ha nem találnád :)

2010. dec. 25. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!