Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csinálhatnék? Nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálhatnék? Nagyon kivagyok. A történet a következő.20 éves lány vagyok és most szakítottam a volt párommal akivel 3 és fél évig voltunk együtt. Több dolog miatt is vége lett.

Figyelt kérdés

Nagyon kivagyok...

A történet a következő.20 éves lány vagyok és most szakítottam a volt párommal akivel 3 és fél évig voltunk együtt.több dolog miatt is vége lett.az egyik hogy elmúlt a szerelem,a másik pedig hogy van valaki más aki megdobogtatta a szívem.volt párommal eltudtunk szépen válni,bevallottam neki mindent(nem csaltam meg),és megbeszéltük.bár még ez is nagyon fáj de ami igazán rossz az a következő.

a másik fiú.neki van párkapcsolata,és ezt én tisztességben is tartom,nem nyomulok rá,és nem akarom őket szétválasztani.a lényeg hogy mi nagyon jóba vagyunk(voltunk).nagyon sokat beszéltünk,egyformák a világnézeteink és szerintem összeillenénk,és ő is kedvel.mikor vége lett a kapcsolatomnak egyből írt,vigasztalt,ez hihetetlenül jól esett,és tegnap megköszöntem neki és mondtam hogy fantasztikus ember.ő nem tudja hogy én belészerettem és lehet hogy jobb is lenne ha nem tudná.pedig tudom ha neki sem lenne bnője összejönne velem,de van és nem akarom tönkretenni a kapcsolatát.

de arra nem válaszolt semmit sem és láttam hogy ki is törölte.most attól félek hogy félreértett valamit,és már nem leszünk jóba.de most úgy érzem nem tudnám azt elviselni ha őt is elveszíteném.ma pedig találkozunk is mert egy helyen dolgozunk.


ne haragudjatok hogy ilyen hosszú és össze-vissza van minden.

borzasztóan érzem magam napok óta és nem akar csillapodni,és ráadásul nem tudom ezt kivel megbeszélni,azért írok ide,szükségem van a segítségetekre,hogy mit csinálhatnék ez ügyben.


2010. ápr. 7. 10:23
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de nem biztos, hogy értem. Az a problémád, hogy kitörölte az üzenetedet?
2010. ápr. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:

te ne haragudj!picit kesze-kusza lett.

az nem baj hogy kitörölte,inkább az bánt hogy nem válaszolt semmit sem,és megijjedtem hogy esetleg félreértett valamit,és ez miatt eltávolodunk egymástól,mert nekm ő hihetetlenül fontos.

2010. ápr. 7. 10:37
 3/11 anonim ***** válasza:

Nyugi!!!

Egy helyen dolgoztok és ma találkoztok!

Meg kell kérdezned tőlle hogy félre értette vagy sem!!

Egyébként lehet hogy nem tudott irni mert sietett éppen hogy csak elolvasta!Ma megtudod ugyhogy ne idegesitsd magad!És amugy lehet neki is tetszel csak neked is volt eddig pasid és lehet ő is szakit a lánnyal!

2010. ápr. 7. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni, már mindent megtettél. Gyakorlatilag ezzel a levéllel egyértelművé tetted a számára, hogy több ő neked mint egy barát. Valószínűleg ettől megijedt és kerülni fog egy darabig. Ha valóban ő is többet érez irántad barátságnál, ahogy te azt feltételezed (ugye azt írtad, hogy ha nem lenne senkije akkor összejönnétek) akkor mérlegelni fog, hogy te kellesz-e neki vagy a barátnője. Mindenesetre a barátságotokra szerintem vethetsz egy keresztet, mivel nem akar fájdalmat okozni neked, te pedig nyilvánvalóan nem tudsz csak barátként tekinteni rá. Szerintem...
2010. ápr. 7. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Sajnos el kell őt engedned,mert mással van. Hiába illenétek össze. Sok barátság ellenkező neműeknél ezért megy tönkre,mert az egyik egyszer csak többet akar. A srác valószínű rájött,hogy te is többre vágysz. Az,hogy nem válaszól valószínű azt jelenti,hogy fontos neki a barátnője,viszont téged se akar megbántani. Én lány vagyok,de anno én is jártam így egy fiú barátommal. Azaz boldog párkapcsolatban éltem/élek,de mikor rájötte,hogy ő abban reménykedik,hogy vele leszek,akkor szépen elüntem. Szerintem ilyenkor az ember egy kicsit haragszik is a másikra,hogy ezzel "tönkreteszi a barátságot". Hiszen ha szereted a párod és közben tudod,hogy egy haverod abban reménykedik,hogy mégis őt választod,akkor az a barátság már soha nem lesz a régi. Próbáld meg elfelejteni ezt a srácot,mint férfit. Nem ebből a két fiúból áll a világ!!!! Azt is tudom,hogy most nehéz,de próbáld valamivel lekötni magad.
2010. ápr. 7. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Lehet, hogy a barátnője esetleg látta az üzenetet, vagy együtt voltak, és ezért nem válaszol. Nem biztos, hogy nagy ügyet kell csinálni belőle, inkább csak figyeld a viselkedését, de szerintem ne hozd szóba a dolgot. Ha ő akar róla beszélni, akkor persze beszéljetek, de lehet, hogy csak te magyarázol bele mindenfélét fölöslegesen.
2010. ápr. 7. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szóval megvigasztalt, amit te megköszöntél, és a megköszönésedre való reakciót hiányolod? Nem értem. Azt mondta volna, hogy köszönöm, hogy megköszönted? Tényleg nem értem.
2010. ápr. 7. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a válaszát:)!aranyosak vagytok!

az előbb hívott fel munka miatt,és én hát lehet nem kellett volna,de mondtam neki hogy remélem nincs semmi baj,és hogy jóba maradunk.teljesen aranyos volt (mint eddig)és azt hogy persze,nincs semmi baj.és azért nem írt mert nem tudott mit.

de most nagyon bánom hogy mondtam neki.

én is úgy érzem hogy elkéne őt felejtetnem,és a barátságunknak is búcsút inthetek úgy nézz ki:(,de nagyon nem szeretném!

most mondjuk kell pár nap hogy én is tisztábban láthassak,de tényleg olyan rossz hogy pont egy olyan fiúba szerettem belé teljesen aki számomra a tökéletes,de foglalt.megkell próbálnom őt elengedni,úgy érzem..

2010. ápr. 7. 11:10
 9/11 anonim ***** válasza:

Mielőtt az elengedésen gondolkozol, megkérdezheted őt, hogy milyen a kapcsolata a barátnőjével. Gondolom, ha jóban vagytok erről is beszéltek.

Ha boldogok a kapcsolatban, akkor tényleg érdemes hagyni.

Ha csak vergődik (persze erről nem írtál), akkor érdemes próbálkozni. Erre persze könnyen rámehet a barátság.

Az, hogy megírtad neki, hogy fantasztikus embernek tartod nem lehetett gond. Azt nem értettem, pontosan, hogy elküldted-e neki azt, hogy szerelmes vagy belé.

2010. ápr. 7. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:

Azt nem írtam meg neki hogy szerelmes vagyok belé,azt még nem merem.Sajnos nem tudom milyen lehet a kapcsolatuk:(,ezt őszintén sosem mertem megkérdezni,mert attól félek hogy rossul esne ha jókat mondana.pedig jó lenne valahogy kideríteni.Így látásból úgy látom végülis jól megvannak de a látszat csalhat is.

Sajnos nem tudom mikor fogok vele legközelebb személyesen beszélni.

Nagyon rossz ez a helyzet.Nem akarom tönkre tenni a kapcsolatát,hisz nem akarok neki ártani,de annyira jó lenne vele lenni!Nem tudom mi lenne a helyes megoldás...

2010. ápr. 8. 14:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!