Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Festett fekete hajúak, megbánt...

Festett fekete hajúak, megbántátok a feketét?

Figyelt kérdés
Most szeretném feketére festeni a hajam, jól menne a szememhez meg minden. Eddig is festve volt a hajam, de a feketétől mindig viszolyogtam.Nem a színtől hanem adtól, hogyha nem tetszik utána mit csinálok vele majd?
2010. dec. 24. 10:49
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
58%

Nagyon megbántam!!!

Most tartok ott, hogy több mint fél év alatt a 90%-a "eltűnt". Már úgy éreztem ettől sosem lehet megszabadulni!

JObban hullott tőle a hajam, mivel a fekete csak rosszat tesz a hajnak! (fodrász mondta)

Ha teheted inkább ne fesd be!

2010. dec. 24. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én vagyok a ne fesd feketére többet klub elnöke!

14 voltam mikor kékesfeketére festettem mert az milyen jó. Most vagyok 22 és még mindig szenvedek vele. Sokáig jó is volt meg szép is meg hurrá, de egy idő után rá is untam, meg a gyönyörű vastag hajamnak kb fele kihullott (sejthető h hullott volna amúgy is, de a fekete terheli meg legjobban a hajat). Aztán átfestettem, kiszívták, ledobta, kiszívták, ledobta, stb. Aztán 1, csúnya is volt, teljesen sosem jött rendbe, mert átmenetes volt stb. 2, tele volt már a t-köm vele, hogy nem néz ki sehogy a fejem, uh mégegy évre kb feketére hagytam. Aztán valahogy levakarták a fejemről, sok sok kiszívás és átmenetes hajköltemény után (itt már a tablófotózásnál járunk, és igen ocsmány lett...). Persze a hajam a sok festés-szívás témában tönkre is ment, uh megcsonkolták szegénykémet párszor. Azóta nem érte fekete a hajam. Sötétbarnát használok. Szinte ugyanaz, nem sok a különbség tényleg, így a végén sem feltűnőek azok az utolsó fekete centik, és nem is károsodik annyira a hajam. És szép hosszú, egészséges. Csak persze tupírozni kell, mert alig van :D

Uh ha rám hallgatsz, nem feketét hanem sötétbarnát használsz!

2010. dec. 24. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Én 15 évesen festettem kékesfeketére, mert tetszett, olyan emo külsőt kölcsönzött. Aztán eltelt 1 év...Mostanra lenőtt, meg azóta volt sötétvörös is 2x, egész normális, nem hullik, csak töredezett nagyon, és fél órás rítusokat tartok a fürdőszobában, hogy kinézzen valahogy. 6 hónapja már nem is vasalom! Most lehet, hogy befestetem valami kevésbé sötét barnára, de lehet, hogy hagyom, hadd nőjön tovább.
2010. dec. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:

Amikor fekete volt a hajam, akkor szerettem. Amikor meguntam, megőrültem tőle.

Félév volt nekem is, míg megszabadultam tőle és nagyon durván tönkretette a hajamat. :/

2010. dec. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Utolsó, drasztikus, de én a helyedben levágatnám egészen rövidre, pár centis frizurákból is lehet bomba jó, nőies sérókat csináltatni egy JÓ fodrásszal. Egyik barátnőm a szőkével járt így, hogy egyik hajmosáskor szó szerint leszakadt a haja. Mintha megtépték volna. Fodrász levágta neki pár centisre, lett egy tök jó frizurája és nagyon jól áll neki! És soha többé nem festi semmilyenre.
2010. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
10:57-esnek szántam:)
2010. dec. 24. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
én is megbántam nagyon a feketétt. Szép meg minden de kinem lehet szedni a hajból:S:S
2010. dec. 24. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
fél éve festettem a hajamat szőkéről feketére és semmi baja a hajamnak ,egészséges nem hullik.én nem bántam meg, nagyon szeretem :)
2010. dec. 24. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
én színezővel festettem feketére, nem bántam meg.
2010. dec. 24. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
Annyira vacillálok rajta, mert sok bnömnek fekete és nem bánta meg, sőt sokkal szebb mint az eredeti hajszíne (pedig szerintem is inkább az eredeti szép állatába). Az a baj a sötétbarnával, hogy az az eredeti hajszínem is...
2010. dec. 24. 12:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!