Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hogy mondjam meg a barátomnak,...

Hogy mondjam meg a barátomnak, hogy nem tetszik a szőr a hátán?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretem a barátomat, és amióta együttvagyunk most kezdődött nála a teljes szőrösödés(18 éves)

A hátán hosszab szőrök vannak a nyakánál és mondta, hogy az apukája teljesen szőrös...engem zavar és jó lenne, ha leszedetné, de hogy mondjam meg neki, hogy ne bántsam meg?


2010. dec. 25. 15:01
 1/4 anonim ***** válasza:

hát egyértelműen. figyi, ezígy nemannyira szép, hogy ilyen szőrös. szerinted?


kb így.

2010. dec. 25. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Sehogy. Az én szerelmem is szőrös, és imádom. Sokkal férfiasabb, mint a csupasz bőr. A nyakánál persze le lehet vágni, hogy ne lógjon ki az ingből, esetleg emiatt szólhatsz finoman, hogy szívesen megcsinálod neki egy hajvágógéppel.
2010. dec. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
kedves 2. de ha a lányt zavarja akkor miért is ne szólhatna neki? az h téged nemzavar ez egy dolog. de őt zavarja.
2010. dec. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Próbáld finoman megfogalmazni.

Hogy nagyon szereted, és elfogadod őt, de ez az egy dolog téged nagyon zavar, és örülnél ha eltüntetné. :)

2010. dec. 25. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!