Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Szerintetek mit csinaljak?...

Szerintetek mit csinaljak? Zynerit-et hasznalok+retina-A kremet pattanasok ellen. Nagyon kiszarad toluk a borom. Vettem kamillas hidratalo kremet ettol viszxont ugy erzem zsirosodik. Most akkor mit csinaljak?

Figyelt kérdés
2010. dec. 25. 22:01
 1/7 anonim ***** válasza:

Szia! bocsánat az OFF-ért...

Nem tudok választ írni, csak meg szeretném kérdezni,

hogy neked hatásos-e a krém??mert én már sokmindent kipróbáltam, eggyik se segített:)és hol lehet beszerezni?

2010. dec. 25. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
pattanásos a bőröd azért használsz zyneritet? sztem felejtsd el, nagyon szárítja a bőrt, én kb 7-8 évig voltam pattanásos, de nagyon csúnya volt a bőröm, mindent kipróbáltam egy csomó kezelést és a végén nekem clinique pattanásos bőrre való termékcsalád segített, se nem száraz se nem zsíros, se nem pattanásos a bőröm.
2010. dec. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én ezek közül egyiket sem ismerem eddig nekem is zsíros volt a bőröm voltak pattanásaim is de a kozmetikusom ajánlott egy új fajta krémet: DR.GRANDEL Derma Pur . Ez a krém iszonyat jó: pattanásaim már egyáltalán nincsenek, a bőrömet nem szárítja, és már nem is zsíros, mitesszer is alig van az arcomon, miután a krémet elkezdtem használni a kozmetikusom csak ámult hogy a bőröm menyire jó lett, csak az árával van gond 9000 Ft de elég vagy 3-4 hónapig.

Ez mellett Nivea Visage oxygen power ilyen zselés arclemosót használok. Nekem beváltak csak ajánlani tudom ezeket!

2010. dec. 25. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Hát nem mindegyik jöhet be, milyen krém ez? Gondolom valami zsírosabb fajta. Sajnos legtöbbször megkérik az árát annak, ami jó, legalábbis kozmetikumok terén sokszor. Nekem mindig a Vichy-t ajánlgatják, esetleg a La Roche-Posey-t, de bármelyik vizes, géles, könnyű krém jó lesz. Legolcsóbb talán, ha bemész a patikába és kevertetsz. Csak tipp, de ne az újfajta "marketing-patikákban" próbálkozz, hanem kisebb eldugott helyen, ahol esetleg foglalkoznak is veled. Nekem eddig jobban bejött.
2010. dec. 26. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
elso valaszolonak:nem hasznal..kb1-2honapja hasznalom de nem vettem eszre valtozast...elmulnak de ujabbak jonnek helyettuk:(tobbieknek koszonom es amiket irtatok kremetek hol lehet beszerezni?vagyis erdelyben is kaphatoak?edelyi vagyok....nagon szpeen koszi a valaszokay:)
2010. dec. 26. 11:22
 6/7 A kérdező kommentje:
*jah es gyogyszertarban kaphato a krem
2010. dec. 26. 11:23
 7/7 anonim ***** válasza:
Szerintem Erdélyben is találsz Clinique-et, nagyobb bevásárló központokban, egy külön bolt szokott lenni, de a termékei előfordulnak a Douglasban is, ott meg keresd a Clinique anti-blemish solutions termékeket!
2010. dec. 28. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!