Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » A hajamra használhatok olaj...

A hajamra használhatok olaj helyett zsírt ha épp az van otthon?

Figyelt kérdés

A hajam száraz és töredezett!

A pakolás eredetileg: Az olivaolajat (akár étolajat) picit felmelegítjük rá kenjük a száraz hajunkra majd 30 perc-1 óra múlva lemossuk!

Tehát akkor étolaj helyett jó a zsír is? :)


2010. dec. 26. 18:41
 1/5 anonim ***** válasza:
Hogyan viszi le a víz az olajat? Nem kell mosogatószert használni?
2010. dec. 26. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Kétlem,hogy jó lenne.Az étolaj növényi eredetű,a zsír pedig állati.Sokal nehezebb lemosni,büdösebb és szerintem nem is tesz jót a hajnak.

Az olajat pedig kedves első válaszoló nem vízzel,hanem samponnal kell lemosni:)

2010. dec. 26. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
utolsónak: samponnal, nagyon könnyen lejön és gyönyörű lesz a hajad. Én is használtam olivaolajos, ricinusolajos pakolásokat, néha még most is, ha száraznak érzem a hajam. Amúgy szerintem a zsír nem jó, állaga is teljesen más, lehet zsírosabbá is teszi a hajat, de nem vagyok benne szakértő.
2010. dec. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!Nem próbálom ki a zsírt! :)

Viszont a ricinusolajról nagyon sok jót hallottam! :)

2010. dec. 26. 20:09
 5/5 anonim ***** válasza:
Na jó... szóval azt is tisztázzuk, hogy az étolaj nem egyenlő az olívaolajjal, a kettő között ég és föld a különbség... XD Zsírt ne kenj a hajadra, attól sem lenne sokkal ápoltabb, ha nem mosnál hajat egy hónapig, bár tény, hogy kevésbé lenne megvilet állapotban, csak hát azért na. :D
2010. dec. 26. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!