Kezdőoldal » Sport, mozgás » Kerékpározás » Nagyon nyikorog a bringám és...

Nagyon nyikorog a bringám és nincs otthon olaj amivel befujhatnám. Szerintetek étolaj jó?

Figyelt kérdés
2010. aug. 22. 13:23
 1/7 anonim ***** válasza:
persze most megteszi azis, de majd vegyél azér normálisat. amúgy ha van kocsi vagy motor a háznál akkor motorolajjal is próbálkozhatsz, de szerintem jó az étolaj
2010. aug. 22. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Jó az étolaj is:D
2010. aug. 22. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

jó a lóf@szt, be fog avasodni, és csak rosszabb lesz aztán levakarni faca móka..

A bringát legalább évente egyszer ripityomra kell szedni, csapágyakat tisztára törölni, frizs gépzsírral bekenni..

a láncot többször is olajozhatod, használt motorolaj is jó, étolajat erősen hanyagold, annál még a víz is jobb kenőanyag

2010. aug. 22. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
ja, olaj nélkül is jobb, mint étolajjal :D használt motorolaj powa :D levisz mindent :D
2010. aug. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
most voltam lent és étolaj helyett indább libazsírt használtam :D
2010. aug. 22. 16:37
 6/7 anonim válasza:

Nedvesseg hatasara savasodnak es tobbet artasz vele mint javitasz.

Van 1 rakas motorolajam ha kell.Mind szintetikus.Valamelyik 2000 km ment aztan allt a kocsi 1 evet es inkabb kicsereltem.

Irj mailt ha erdekel.

2010. aug. 28. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Csöpögtess rá nitroglicerint. Attól nem fog nyikorogni.
2010. aug. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!