Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hosszú hajú lányok! Hogyan...

Hosszú hajú lányok! Hogyan használjátok a melegítős hajcsavarókat?

Figyelt kérdés
Hogyan teszed fel a hajadba (milyen irányba áll)? És mivel fixálod, hogy 10 perc múlva ne menjen ki a hullám/csiga??
2010. dec. 26. 20:54
 1/3 anonim ***** válasza:

Én sehogy... XD Annyira nincs hosszú hajam, de fel se lehet rendesen tekerni, meg mire megcsinálom, elzsibbad a kezem. Hajsütő, ha olyanom van és kész. :D Nekem egyszerűbb. HA olyanja van a hajamnak, akkor úgy marad, ha nem, akkor fixálhatom én akármivel, kirúgja. Érdekes egy hajam van, az tény XD

Amikor meg becsavargattam... hát attól függ, milyet akartam, kifelé vagy befelé csavargattam, középen kezdve felül.

2010. dec. 26. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:

Attól függ mennyire hosszú a hajad.

Nekem pl. 80 cm. és lehetetlen becsavarni ezért hajsütőt használok.

Próbáld ki te is.

2010. dec. 27. 00:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 buballa válasza:
Szia, nekem jó fél méteres a hajam és most kaptam karácsonyra hajcsavarókat, mivel a sütővas nagyon megégette, más hajcsavarókba meg mindig belegubancolódott, vagy fel sem tudtam tekerni. Hihetetlenül meg vagyok velük elégedve. Ha a felfűzés előtt teszek rá kis hajhabot,vayg fix sprét, akkor jo sokáig, rendesen kibírja. Curlformers-nek hívják, és már van rá magyar webshop is: haireffect.eu
2011. jan. 21. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!