Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyi ideig használtok egy...

Mennyi ideig használtok egy 250ml-s sampont?

Figyelt kérdés

Milyen márkájú, milyen gyakran mostok hajat és milyen hosszú a hajatok.


Előre is köszi!


2010. dec. 28. 06:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Hosszú hajam van(ha előre fésülöm, pont eltakarja a mellbimbómat. Mindennap mosom. De nem tudom, hogy meddig tart, mert 3-4 sampon is általában ki van bontva, és azokat váltogatom. Nem figyeltem még meg. De talán 8-, esetleg 9 napig tartana.
2010. dec. 28. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen a választ. Azért érdeklődöm, mert áttértem egy új samponra, ami drága, de úgy vélem nagyon gazdaságos (már négy hónapja használom és még szerintem januárban tuti elég lesz).

De nem emlékszem, hogy régebben mennyi ideig használtam egy sampont, szerintem kb. egy hónapig. Mindenesetre kíváncsi vagyok, hogy másnál ez hogy van :)

2010. dec. 28. 09:08
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Másfél hónap, gliss kur, hátközépig ér
2010. dec. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mellem fölé ér egy kicsivel, 3 naponta mosom, avonos sampont használok, másfél-2 hónap.
2010. dec. 28. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is szoktam váltogatni, általában több flakonnal is van itthon. 1 flakon kb. 3-4 hétig elég, ha csak azt használom. 3 naponta mosom, combig ér a hajam.
2010. dec. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Akkor azt hiszem, én faltam régen a samponokat :):) Mert csak vállig ér a hajam.

Kedves utolsó, hihetetlenül hosszú hajad van, biztos nagyon szép!


Köszönöm szépen az eddigi válaszokat!

2010. dec. 28. 11:07
 7/8 anonim ***** válasza:

Váll fölé érő hajam van, több hónapig elég.

Heti kétszer mosok, Herbal Essences hidrat álom.

2010. dec. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Vasárnap, szerdán, vasárnap, tehát 3x.

Gliss Kur Oil Nutritive a samponom, vagy a Nivea Volum´ Sensation. És majdnem nyak aljáig érő Beckhames hajam van. A sampon 3 hétig elég.

2010. dec. 29. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!