Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hány naponta mostok hajat?...

Hány naponta mostok hajat? Vagy milyen sampont használtok?

Figyelt kérdés
Én eddig hetente 2-szer mostam, de sampont kellett váltanom, mert nagyon korpásodott a hajam, most jelenleg már nem korpás, de annyira zsírosodik, hogy át kellett állnom a kétnapos hajmosásra, de már így is másnap, jócskán zsírosodik. VAn valami ötletetek a túl zsíros hajra, meg hogy ne korpásodjon, nagyon nehéz olyan sampont találnom, amitől nem korpásodik.
2011. aug. 4. 16:23
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:

Én suliidőben minden nap mostam a hajam, most, hogy szünet van, két-háromnaponta mosok hajat, a lényeg, hogy ne piszkáld sokat a hajad, mert akkor sokkal jobban zsírosodik, most kezdtem el WU2 normál- és zsíros hajra való sampont használni, remélem ki tudom tolni az időt 2 hajmosás között, hogy legalább csak 2 naponta kelljen úgy hajat mosni, hogy a második nap is szép legyen a hajam.


16/L

2011. aug. 4. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:

Heti kétszer mosok hajat, általában. Jelenleg a Gliss Kur hosszú hajra való samponját használom, mivel derékig érő séróm van.


Eddig nincs vele gond. Ja és minden hajmosás után használok pumpás hajápolót is, hogy könnyen ki tudjam fésülni.

2011. aug. 4. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:

Head&Shoulders Ocean Energy

Heti 1x mosok hajat

2011. aug. 4. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:

Én két naponta mosok hajat, ha nem megyek sehova kitolom az időt.. Gliss Kur rakoncátlan, száraz hajra való sampont használok és Kallos tejproteines hajpakolást (balzsamként használom, tehát nem hagyom rajta fél órán). Lehet, ha nem használnám minden hajmosáshoz ritkábban kéne mosnom, de mivel szőkítem és vasalom a hajam, enélkül kezelhetetlen...

Azt nem tudom, hogy mit használj.. Syoss-t semmiképp, az se nekem se barátnőimnek nem vált be.


De nekem is kéne valami tipp úgyhogy írjatok:D

2011. aug. 4. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Komolyan irigyellek benneteket, nekem a lehető legrosszabb hajtípusom van, amit le is írtam, vagy korpás, vagy zsíros, de most a zsírossággal küzdök nagyon. Sztetek az nagy gáz lenne, ha átállnék a napi hajmosásra? Egyszer a fodrászom mondta, hogy annyira sűrűn nem szabad mosni, de mit tegyek, ha egyszerűen kegyetlen a fejem?
2011. aug. 4. 16:35
 6/22 anonim ***** válasza:

Nekem a zsírosodás ellen bevált a dauer. Amúgy 2. válaszoló vagyok. Pont annyira szárította ki a hajam, hogy szép, egészséges legyen.

Csak nekem két hét alatt kilógta. :(

2011. aug. 4. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem rászokott a hajam a napi mosásra. Mielőtt ilyen lett volna heti 2-3x mostam:(
2011. aug. 4. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
én 4 naponta mosok hajat kb..head&shoulders citrus fresh-sel ami zsíros hajra van asszem:D aztán méég shauma balzsamot.és valami fújós bigyót aminek a segítségével nagyon puha lesz a hajam*.* asszem elsev a a márkája.ja és néha hajolajat is használok: )mondjuk nekem elég hosszú a hajam, szerencsére ezeknek a termékeknek nagyon jó állapotban van.: ) plusszba még revalidot is szedek, hogy erősödjön egy picit a hajam:)
2011. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:

Én 2-3 naponta mosok hajat,ez az az idő ami alatt nem zsírosodik be,szép marad,mintha frissen lenne mosva. Eddig Revalid sampont használtam mert ősszel elkezdett hullani a hajam aztán később is ennél maradtam mert bevált,nem zsírosodott,korpásodott és hullott a hajam. Tavasszal áttértem az Amwayes Protique samponra mert az egyik ismerősöm Amwayel foglalkozik és ő ajánlotta,tényleg bevált. Hasonló a Revalidhoz csak nem 2000 forint hanem 1500.

Régen mikor korpás és zsíros volt a hajam Head&Shoulderst használtam. Nekem eddig ez a 3 sampontmárka vált be.

2011. aug. 4. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 A kérdező kommentje:
Eddig én is Head&Shoulders használtam a citrusosat is, attól elkezdett korpásodni, áttértem a mentolos Head&Shoulders, na ettől korpás és zsíros is maradt, utánna kipróbáltam a tea olajos sampont, az eltüntette a kopát, csak zsírosodott, az utolsó két alkalommal a kislányom Gabi samponjával mostam hajat, ettől is kegyetlen módon zsírosodik, most két napja vettem Syoss-t, de ettől is nagyon zsírosodik:(:(:(:(
2011. aug. 4. 16:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!