Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hajvasalórol vélemények!?

Hajvasalórol vélemények!?

Figyelt kérdés
Remington Cs5002-ről pozitiv és negativ véleményeket egyaránt várnék!Most veszek először ilyen márkát és nemtudom mennyire megbizható?!
2010. dec. 28. 12:46
 1/6 sasna válasza:
nem tudom, h ez milyen márka, nekem vmi kinai hajvasalóm van, de az is jó :) csak nem szabad sokszor, h ne száradjon el a hajad..
2010. dec. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy hallottam, hogy a remington az egyik legjobb márka ilyen téren :)
2010. dec. 28. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Szerintem a legjobb márka a Bellissima. Nekem megvan már majdnem három éve. Nem a legolcsóbb, de megéri.
2010. dec. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Háát.. Csak az a baj vele hogy nem lehet állítani a hőfokot. Az olvastam hogy 210 fokos. Én a hajamat 180 fokon vasalom bár más fajta hajvasalóval. De attól is függ hogy milyen típusú a hajad.
2010. dec. 28. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
engem kifejezetten ez a fajta hajvasaló érdekel!eddig nekem dyras-om volt 6évig nem vasalt valami tökéletesen!erős,vastag hajam van a hőfok állítás sztem mellékes gyakori használattól így is úgy is töredezik a haj!
2010. dec. 28. 16:28
 6/6 anonim ***** válasza:

Ajánlom figyelmedbe:

http://www.gyakorikerdesek.hu/kereses.php?keres=remington+cs..


Szerintem jó hajvasaló! Annyiért meg főleg. :D

Általában akcióban 5000 ft, alapból meg 5-7000 ft között mozog.


Roncsolni így is úgy is fogja egy idő után...mint mindegyik. Néha nem árt, ha pár hétig nem vasalod a hajad, pihennie kell.

és feltétlen használj hővédőkrémet.

2010. dec. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!