Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mik a tapasztalatok/vélemények...

Mik a tapasztalatok/vélemények az Imetec Belissima hajvasalóról? (Amit Hajas László ajánl)

Figyelt kérdés
2010. febr. 21. 15:22
 1/10 anonim ***** válasza:
Ne vedd meg és másoknak is ezt ajánlom!!! Én nem tudom a te hajad milyen, de az enyém vastagszálú, dús, és hullámos kicsit. Na ezen semmit nem ért. Barátnőmnek kevés kaja van viszont neki meg nagyon göndör, neki sem ért semmit. Ugyhogy megbántuk nagyon a megvételt :(
2010. febr. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
66%
Nekem nagyon bevállt, pedig dús vastagszálú nekem is a hajam. Rajtam kívül kb 6 ismerősömnek van még ilyen és mindenki szereti.
2010. febr. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
51%
Nekem nincs ilyen, de barátnőm ilyet kapott karácsonyra. Neki nagyon dús, vastagszálú haja van. Tökéletesen egyenes tőle a haja, egy kis hullám sincs benne. Első válaszolónak meg ajánlom hogy rétegenként vasalja a haját:D
2010. febr. 21. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
51%

Nekem meg még 3 barátnőmnek is nagyon bejött, én nem tudom, hogy hogy vasalja az 1. válaszoló a haját, de megnézném.

Egy fodrász

2010. febr. 21. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. febr. 21. 17:12
 6/10 anonim ***** válasza:

Higyjétek el, hogy nálam/nálunk semmit nem ért. Én tincsekben vasaltam, maximum két ujjnyai szélességben, és nagyon vékonyan. Barátnőmé meg tényleg az az igazi göndör haj ami így összeugrik kis "csigákba" Ő meg egy ujjnyi szélességű vékony tincseket vett fel. Egyszer egymásnak is kivasaltuk :) egész délutános program volt :)

Én elhiszem amit írtok, de csak a saját tapasztalatom meg barátnőmét ismerem személyesen, ezért osztottam meg a kérdezővel :)

2010. febr. 21. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
75%

Nekem is ilyenem van!Nagyon jó imádom!

Jah meg szerintem a tényleg nagyon.nagyon göndör hajra egyik sem jó!


20L

2010. febr. 21. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
75%
nekemisjónagyon
2010. febr. 21. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
51%
nekem eddig ez vált be a legjobban:)
2010. márc. 13. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

nekem nagyon sűrű a hajam ráadásul hosszú is

reggel is elaludtam a hajamat (én hülye vizes hajjal aludtam el) teljesen hullámos volt, és 10-15 perc alatt ugy ki tudtam vasalni h egy hullám sem volt benne

200fokon vasalom hővédőt is használok

nekem nagyon bejön

2011. febr. 18. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!