Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Hámló fejbőr. Hogyan kezeljem?

Hámló fejbőr. Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy rettenetesen ki van száradva a fejbőröm, ezért hajmosás utáni második-harmadik nap már viszket kissé, és ha csak hozzáérek, akkor elkezd hámlani. Általában ki is vérzik, be is sebesedik. Nem lenne probléma, viszont messziről korpás hatása van, közelről pedig akár 5 mm-es nagyságú hámlások is vannak... szóval kellemetlen.


Mivel lenne érdemes hajat mosnom, vagy tudtok valami jó készítményt?


Samponnak Elséve-t használok, balzsamot is, esetleg Gliss Kur-os hajvégápolót, mert eléggé töredezik is enélkül (régen sokat vasaltam én hülye...). Kipróbáltam már rengeteg sampont, ez az egyetlen, ami valamennyire segít.


Köszönöm annak, aki válaszol:)


2010. dec. 28. 14:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Én csalán sampont szoktam használni, nekem bevált, lehet vasalni a hajat, de lehetőleg ritkábban.
2010. dec. 28. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 tomy88trance válasza:
Nekem is hasonló a problémám csak nekem a szemöldökömnél is hámlik :S Sajnos mai napig nem tudtam kikezelni pedig már rengeteg krémet, sampont kipróbáltam, bőrgyógyásznál már lassan törzsvendég leszek,de semmi.. neked sikerült valamire jutnod ? vagy esetleg valaki tud valami megoldást?
2011. jan. 9. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
eddig arra jutottam, hogy kaptam időpontot jövő csütörtökre bőrgyógyásznál:D viszont valamennyire (nagyon kicsit) segített a csalánsampon.
2011. jan. 14. 18:44
 4/5 tomy88trance válasza:
és a bőrgyógyász segített??
2011. jan. 27. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
felírt egy sampont, patikába kapható tégelyes :) nizoral a neve. kétszer használtam eddig, nem túl sokat, de máris segített. körülbelül egy hónapi használatra elegendőt vettem egy ezresért.
2011. jan. 28. 20:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!