Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Milyen hajam illetve sminkem...

Milyen hajam illetve sminkem legyen? Képpel

Figyelt kérdés

szilveszter-házibuli

fekete egyberuhában leszek, ilyesmiben:

[link]

mint a bal szélső

ehhez kellene haj ill. smink

[link]

valami lilára gondoltam, ha az jól állna szerintetek

[link]


2010. dec. 28. 16:30
 1/9 anonim ***** válasza:
nem latom a sminket,de biztos jo.
2010. dec. 28. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mert nem is linkeltem. a szememet linkeltem, hogy jól állna-e hozzá a lila
2010. dec. 28. 16:41
 3/9 nebula ***** válasza:
ha zöld a szemed, akkor a lila jó...ezt nézd meg: [link] én ilyet szoktam csinálni...csak ez épp zöld de ugyan így eltudod készíteni lilával :)
2010. dec. 28. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 nebula ***** válasza:

hajnak ez nagyon édes: http://www.youtube.com/watch?v=yjf3bXxjzqY de neked ez nem lesz jó mert ahogy látom nincs ilyen hosszu hajad...vagy csak nem latszik...


szerintem pedig ha ilyen rovid a hajad, akkor egyszeruen vasald ki es nagyon edeske lesz :)

2010. dec. 28. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Mivel fekete lesz a ruhád, ezért a sminked színét szabadon választhatod. Én a lila sminket inkább egy barna szemű lánynak tudom jobban elképzelni. Egy szép fekete sminkkel nem lőhetsz mellé, és szerintem szép szemeid vannak, amiket érdemes kihangsúlyozni. tehát a szemeid valami ilyesmire: [link]

[link]

De ha nem szereted a feketét, akkor valami szép finom pezsgőszín árnyalattal emeld ki:

[link]

Vagy én még a zöldet ajánlom: [link]

A hajad: ha a fekete sminket csinálod, akkor valami lazán feltűzött hajat tudok hozzá elképzelni.

Ha a másikat akkor meg kiengedett haj, szép hullámosra megcsinálva.

2010. dec. 28. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a linkeket!kedves utolsó, mindig feketével van a szemem kifestve, ezért gondoltam valami másra:)
2010. dec. 28. 17:20
 7/9 A kérdező kommentje:
és tényleg rövid a hajam:)
2010. dec. 28. 17:21
 8/9 just.me ***** válasza:

A hajadra nem sok ötletem van, vasald ki, vagy szárítsd be.

De úgyis lehet, hogy a széleit/végeit elől kifele vasalod.

Erről sajnos nem találtam képet, de remélem érted mire gondolok.

Sminkben pedig a Lila inkább kék illetve barna szemű lányoknak szokott jól állni.

Pl eltudom képzelni valami világosabb szín/pezsgőkrémes szín a szemzugodba és kifele zöld szemhéjpúder.

Erre tehetsz egy kis csillámport. :)

Feketére kihúzott szemek+szempillaspirál.

Kicsi barackos arcpír, és sima szájfény. :)

2010. dec. 28. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 nebula ***** válasza:

na megint en...a zöld szemnek a legjobban (tapasztalat szerint) a lila áll..meg a zöld :P ...de semmi keppen nem a kék...


ezek is gyonyoruek:

[link]

[link]

[link] bal

2010. dec. 28. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!