Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ha V. i. c. h. y. nem vált...

Ha V. i. c. h. y. nem vált be, mit ajánlanátok problémás (pattanásos, heges) arcbőrre?

Figyelt kérdés
2010. dec. 29. 12:41
 1/7 anonim válasza:
Pattanásra Aknenormin, hegre Contractubex.
2010. dec. 29. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Belgyógyászt, majd bőrgyógyászt.
2010. dec. 29. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Naturland Spiritus salicylatus

ku@va jó leszárítja a pattanásokat:) tök jó napi 1x2x kell használni 500ft kb patikába tudsz venni és tényleg hatásos 3hónapig kitart kb:) nekem bevállt a hegekre meg nem tudom h jó de a patikra tuti jó:):):) 18/L

2010. dec. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

zsíros volt a bőröm voltak pattanásaim is de a kozmetikusom ajánlott egy új fajta krémet: DR.GRANDEL Derma Pur . Ez a krém iszonyat jó: pattanásaim már egyáltalán nincsenek, a bőrömet nem szárítja, és már nem is zsíros, mitesszer is alig van az arcomon, miután a krémet elkezdtem használni a kozmetikusom csak ámult hogy a bőröm menyire jó lett, csak az árával van gond 9000 Ft de elég vagy 3-4 hónapig.

Ez mellett Nivea Visage oxygen power ilyen zselés arclemosót használok. Nekem beváltak, csak ajánlani tudom ezeket!

2010. dec. 29. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

millió egy ilyen topic van, szóval jó lenne azt is átfutni. mellesleg, ha ilyent írsz, akkor ez kevés info. jó lenne tudni, hogy fiúcska vagy lány vagy, esetleg kb-ra a korod. én pl egy fiatal kamasznak azt mondanám, hogy probálja meg az aknesolt. amikor termékekre kerestem rá a neten, akkor az aknesolnal 50%-ban pozitívat olvastam, míg más termékekről rosszat. egyébként az aknesol inkább zsírosabb, sebboreás bőrre jó szerintem, szóval, ha neked száraz a bőröd, akkor nem jó.

egyébként meg azért is érdemes utánnaolvasni, mert bárhova mész, senki se fog veled komolyan foglalkozni, ha nem fizetsz egy csomo pénzt... szóval én magam is ilyen forumokon tudakoloztam és probálgattam...

2010. dec. 30. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

22 éves lány vagyok.


Köszi az eddigi válaszokat.

Nem is annyira a pattanásokkal van gond, mostanában kevesebb van, hanem hogy megmarad a nyomuk (pedig már nem "bántom" őket), és nagyon sok hiba, heg van az arcomon. :(

A bőrgyógyász asszondta, menjek kozmetikushoz, a kozmetikus meg bőrgyógyászhoz küldött.

Na szép.

Egy vényköteles krémet kaptam, az a patikra jó is volt, de a hegekre nem. (

2010. dec. 30. 13:57
 7/7 anonim ***** válasza:
Cliniqe corector.. 56 euro
2011. márc. 22. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!