Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ajánlanátok házilag elkészíthe...

Ajánlanátok házilag elkészíthető krémeket, arcpakolásokat,25 éves vagyok de még mindig pattanásos a bőröm?

Figyelt kérdés

Mindent kipróbáltam, de a boltokban kapható készítmények, krémek, tonikok csak pénzkidobás. A múltkor otthon kevertem össze a száraz hajamra, egy pakolást otthoni dolgokból, és az bevált, ilyen szép még sosem volt a hajam, mint a pakolás után.

Ezért gondoltam, hogy otthoni alapanyagokból, gyógynövényekből megpróbálnék a bőrömre is valamit összehozni, 100% hogy többet használna, mint ezreket költeni krémre, meg tonikra, amitől egy cseppet sem lesz szebb a bőröm.

Ha tudtok ilyen recepteket, kérlek írjátok le, vagy linkeljétek be! Előre is köszönöm!


2011. aug. 22. 09:11
 1/4 anonim ***** válasza:
Élesztőt összekeversz kis vízzel, még kenhető massza nem lesz. Kamillával és kakukkfővel gőzölj néha :) Azok gyulladáscsökkentők. Ha pedig mitesszered van az orrodon (sok), akkor tojásfehérjét kenj rá, és simíts rá gy papírzsepi- darabot. Száradás után húzd le. Remélem, tudtam segíteni :)
2011. aug. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Igen, pont ilyen recepteket szeretnék kipróbálni. Köszönöm! :) Akinek van még egyéb praktikája kérem írja le! :)
2011. szept. 20. 11:51
 3/4 anonim válasza:
en ha ugy latom hogy miteszerek kezdenek megjelenni akkor kavezaccal dorzsolom meg az arcomat es az segit.sima es tiszta lessz tolle az arcom persze miutan vizzel lemostam !!!remelem tudtam segiteni:)
2011. szept. 20. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
en erre csak par napja jottem ra de azota minden np hasznalom es ezerszer szebb lett a borom...szoval veszel a patikaban vagy szerzel vhonann szaritott mentaleveleket ebbol csinalsz teat (siman beasztatod oket vizbe aztan leszurod) es ezzel attorolgeted az arcod parszor naponta vagy gozologtetszt vele! nagyon jo :)
2011. szept. 20. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!