Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Egy 15 éves lány mivel és...

Egy 15 éves lány mivel és hogyan ápolja a bőrét? Nagy általánosságban kérezem

Figyelt kérdés
és mivel milyen gyakran?
2010. dec. 30. 13:55
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

testápolás heti 3x

bőrradír heti 1x

minden nap reggel este alapos arcmosás tonizálás esetleg hidratálás

havi 1x kozmetikus

2010. dec. 30. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Hideg,meleg víz váltogatásával feszesebbé teheted a bőröd.

HA teheted akkor néha menj el szaunázni is..

Ne használj annyi krémeket,alapozókat,festékeket,mert a sok használta inkább árt mint javít rajta..Minden nap mosd meg az arcot szappannal,és nem lesz mítesszeres.csúnya bőröd.

38 éves vagyok.Semmi ránc,szép bőr,és 10-15 évet simán letagadhatok..Életemben nem voltam kozmetikusnál,és soha nem kenegettem magam ezerféle krémekkel..Elég egy féle hidratáló krém és az se gond ha mindig azt használod ami már bevált.

2010. dec. 30. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

15 évesen nehogy kozmetikushoz járj!! Tönkre teszik a bőrödet!!Pár év múlva tök ragyás,lyukasos lesz a bőröd!!!Avval bőven ráérsz 20-30 évesen ha szükséges.

23/N

2010. dec. 30. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

kozmetikushoz nem járok ..

max évente 4x de akkor ilyen alapos arctisztítás vagy mi ...és szemöldök szedés

várom a további válaszokat!:)

2010. dec. 30. 14:40
 5/10 anonim ***** válasza:
14,25 nincs igazad nekem genetikailag tágpórusú mitesszeres bőröm van, arra aztán kenhetek szappant
2010. dec. 30. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

14:27-es, ez hülyeség... A kozmetikus pont azért van, hogy rendbehozza és kitisztítsa az ember bőrét, egyáltalán nem árt -.-"

reggel este arctisztítás, utána tonizálás és hidratálás.

Bőrradír heti 1-2 alkalommal.

A szappan meg sz*rrá szárítja a bőrt...

2010. dec. 30. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

én mikor 15 éves voltam, csak 3-4 naponta mostam meg az arcom egy kevés szappannal, tusfürdővel, de mihelyst átkentem vele, rögtön le is öblítettem. kb. 4-5 mp-et volt csak a bőrömön.

amúgy meg naponta egyszer, tusoláskor langyos, majd hideg vizet folyattam az arcomra, és ennyi. úgy, hogy szembe locsoltam magam a zuhanyfejjel. meg lehet szokni, csukd be a szemed, és ne irányítsd az orrodba a vízsugarat.

tavasztól őszig semmit nem kentem az arcomra, csak ha nagyon erős volt a nap, fényvédő krémet, télen meg hetente 1-2-szer bekentem körömvirágkrémmel.

2011. jan. 6. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

a szemem környékére azonban nem kentem szappant, tusfürdőt, tehát azt csak tiszta víz érte, nyilván öblítéskor végigfutott rajta a szappanos víz, ami a homlokomról jött le.

akkor még nem sminkeltem magam, ezért nem kellett semmiféle sminkeltávolító és hasonlók.

2011. jan. 6. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
mivel nagy általánosságban kérdezted, mindenki nagy általánosságban válaszolt, aztán itt veszekednek, hogy szappannal kenjed-e vagy sem, semmit sem írtál a bőrtípusodról, mi meg próbáljunk neked kielégítő választ adni! :D
2011. jan. 7. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mindent elmondtak az elottem szolok:) foleg az elso komment ami igaz nagyon:)
2011. jan. 7. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!