Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kik vannak többen? Mennyi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kik vannak többen? Mennyi szokott lenni általánosságban a korkülönbség? Ritka az ha a lány idősebb?

Figyelt kérdés

az a helyzet, hogy van egy barátom, 10 hónapja, ugyanannyi idős mint én, nem kételkedem benne

csak arra lennék kiváncsi, hogy kik vannak többen?

-akik egyidősek(köztünk pl 2 hónap külömbség van)

- vagy akiknél vmelyik fél idősebb?

és ti ha kapcsolatban vagytok, akkor ti hogy vagytok ezzel, és közetetek van e korkülömbség?


köszönöm előre


15/L


2009. máj. 22. 21:22
 1/6 anonim ***** válasza:

A barátom 6hónappal fiatalabb nálam.Én szerintem ez nem különbség,viszont egy évfolyammal lejebb jár.Eleinte sok beszólást kaptam hogy 'pisissel' járok.De nem érdekelt és már 1éve együtt vagyunk.

Szerintem olyan párok vannak többségben ahol vagy egy idősek(tehát ugyanabban az évben születtek) vagy ahol a fiú idősebb.Szerintem viszonylag kevés olyan eset van ahol a lány az idősebb.Legalábbis jóval idősebb.

2009. máj. 22. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Idáig minden barátnőm idősebb volt nálam: vagy egy fél évvel - vagy később: néggyel.

Mi a probléma?

2009. máj. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nálam párom 6 és fél évvel idősebb, ő 23 és fél éves én 17. :-)
2009. máj. 22. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

24 vagyok, és 16 éves korom óta, csak jóval idősebb barátaim voltak... közel 2,5 évvel ezelőttig, azóta van a mostani párom, aki több mint egy évvel fiatalabb... (de halkan megsógom, meg ne hallja: messze a legérettebb az összes közül! :) )


Nekem még ma is furcsa, hogy így van, vacakabb pillanataimban olyanok jutnak eszembe, hogy pl. a 30. szülinapomon ő csak 28 lesz és én ebbe bele akarok majd halni... dehát ez van :)

2009. máj. 22. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én 36.5 éves vagyok (lány), párom 34 éves.
2009. máj. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Én 18 éves vagyok, a barátom 20! Én jobban szeretem, ha idősebb egy kicsit egy pasi.
2009. máj. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!