Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Mennyibe kerül a fodrászotok?

Mennyibe kerül a fodrászotok?

Figyelt kérdés
Persze nem olyanokra gondolok aki esetleg Hajas,és egyéb profi fodrászatba járnak,hanem kisvárosi esetleg más egyszerű fodrászatba.Akármi vágás,festés,melír,férivágás,minden ár érdekelne!
2010. dec. 30. 21:19
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nagyvárosban lakom. 2000Ft-ért vágja a hajam. Melegollós hajvágást kérek mindig.
2010. dec. 30. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
3400 Forintot fizettem ma egy hajvágásért.
2010. dec. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
kb 2000Ft szokott lenni. vágás általában tépett és beszárítás ja meg meg is mossa:D
2010. dec. 30. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

minden fodrász aki azzal keresi a kenyerét "profi". a Hajas esetleg mesterfodrász.


kérdésre nemtom, én magam csinálok mindent a hajammal, eddig a fodrászokban mind csalódtam az egészen olcsó kis szalonoktól a mesterfodrászokig, képtelenek úgy megvalósítani az elképzeléseimet mint ahogy én sajátmagam.

2010. dec. 30. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
2000-2500 mosás vágás száritás
2010. dec. 30. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim válasza:

Szia!

Én 1-2 havonta megyek el fodrászhoz,reggel megmosom a hajam,és szárazon levágja,500 ft+ amennyit adok még

2010. dec. 30. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

1,5 havonta járok fodrászhoz festetni, félévente pedig vágatok is (épp növesztem a hajam, és a végéből szoktam vágatni ill. ritkíttatni kicsit), ilyenkor festés, vágás, szárítás, vasalás, ami 7000 Ft körül van. A hajam egyelőre vállig érő és kisvárosban lakom. A barátnőim sokallni szokták az összeget, és nem vagyok túl jól eleresztve anyagilag, de annyira szépen dolgozik a fodrászom és meg vagyok vele elégedve, hogy nem mennék máshoz.


21/L

2010. dec. 30. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Még nem próbáltam eladni.:D


Komolyan amúgy festés-vágás-szárítás 5000 volt, mostmár magamnak vágom

2010. dec. 30. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:
Köszi hogy írtok.Lényegében azért érdekel,mert én is fodrász vagyok,de 4,5 éve itthon vagyok gyesen,szeretnék ismét dolgozni,de foggalmam sincs hogy mi merre mennyi,jó persze az alapanyag sem mindegy,ki mivel dolgozik.A szűk baráti kör megmaradt ezalatt a 4,5 év alatt is,de mivel baráti,tőlük amúgy se teljes árat kérek.Nem szeretnék drágán dolgozni,de fogalmam sincs mi mennyi,majd azért körülnézek mi mennyit drágult.
2010. dec. 30. 23:27
 10/18 anonim ***** válasza:

Én pécsi vagyok, itt kertvárosban az egyik fodrászatban mosás, vágás, szárítás 3200 forint.

20L

2010. dec. 31. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!